Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Heroes of Ruin (3DS)
OkładkaHeroes of Ruin (3DS)

Heroes of Ruin 3DS

Heroes of Ruin to RPG akcji, w którym główny nacisk został położony na grę wieloosobową i funkcje społecznościowe. Podczas zadań gracze zdobywają doświadczenie oraz elementy wyposażenia, za pomocą których mogą modyfikować swoich bohaterów.

RPG | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes of Ruin Premiera 3DS

17lipca2012

producent: n-Space wydawca: Square Enix

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Specjalista od gier RPG, SquareEnix, odpowiada za wydanie Heroes of Ruin, produkcji kładącej nacisk na zabawę wieloosobową i korzystającej z możliwości społecznościowych przenośnej konsoli Nintendo.

Historia opowiada o grupie bohaterów, która podejmuje się trudnej misji zaprowadzenia porządku w mistycznej krainie. Herosi działają w ramach gildii, która zleca im kolejne misje.

Heroes of Ruin opiera się głównie na zabawie wieloosobowej i wykorzystywaniu Sieci. Autorzy poprzez stronę WWW zlecają kolejne misje, które mogą przyjmować gracze. Podczas zadań zdobywają oni doświadczenie oraz elementy wyposażenia, za pomocą których mogą modyfikować swoich bohaterów.

Gra korzysta z opcji „Street Pass” i za jej pomocą modyfikuje ekwipunek posiadany przez graczy. W zależności od aktywności danego użytkownika konsoli i liczby posiadaczy sprzętu w jego okolicy, inaczej prezentowały się będą cechy jego oręża. Opcja „SpotPass” z kolei pozwala podejmować specjalne misje, zlecane przez Wi-FI, w określonych miejscach.

System gry wspiera ideę zabawy na konsoli przenośnej. Użytkownicy mogą w każdej chwili dołączyć lub zrezygnować ze wspólnej wyprawy. Środowisko projektu cały czas ulega zmianie, w zależności od miejsca zabawy i liczby aktywnych osób. Na raz na wyprawę może udać się nawet do czterech wojowników, współpracujących przez Wi-Fi.

Oprawa audiowizualna Heroes of Ruin podkreśla jej fantastyczny charakter. Stylistyka bliska jest tradycyjnym jRPG-om.

Ostatnia modyfikacja 8 czerwca 2011

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Heroes of Ruin

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.