Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Mitologia słowiańska - Gry przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry przed premierą o tematyce mitologia słowiańska.

Przed premierą 6
PC
PC Windows6
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

mitologia słowiańska
Leshy
Leshy

Akcji 2023

Leshy to gra akcji TPP z elementami RPG, w której wcielamy się w tytułowe monstrum. Podczas zabawy musimy stawiać czoła ludziom oraz ich maszynom, walcząc z nimi wręcz, zastawiając pułapki i korzystając z pomocy innych mieszkańców puszczy.

PC

Gord
Gord

Strategiczne 2022

Gord to pełna odniesień do słowiańskiego folkloru, przeznaczona dla jednego gracza produkcja łącząca w sobie grę przygodową i strategiczną z rozbudową bazy. Za tytuł odpowiada polskie studio Covenant.dev.

PC

Night is Coming
Night is Coming

Strategiczne 2022

Gra strategiczna z elementami survivalowymi, zainspirowana mitologią słowiańską. W Night is Coming naszym zadaniem jest wzniesienie prosperującej osady, której mieszkańcy będą w stanie obronić się przed atakami hord potworów.

PC

The End of the Sun
The End of the Sun

Przygodowe 2022

Gra przygodowa FPP, w której trafiamy do świata inspirowanego słowiańskim folklorem. Głównym bohaterem The End of the Sun jest żerca, czyli kapłan potrafiący podróżować w czasie i kontaktować się z duchowym wymiarem. Protagonista musi zbadać opuszczoną wioskę. Realizacja tego zadania wymaga od niego uważnego przetrząsania lokacji oraz przeskakiwania pomiędzy czterema rozrzuconymi na przestrzeni lat porami roku.

PC

Blacktail
Blacktail

Akcji 2022

Przygodowa gra akcji FPP, w której wcielamy się w młodą czarownicę – Yagę. W Blacktail przemierzamy malowniczy las i stawiamy czoła przeciwnikom, realizując różnorodne zadania i stopniowo rosnąc w siłę. Tytuł został opracowany przez polskie studio The Parasight.

PCPS5XSX

Selfloss
Selfloss

Przygodowe marzec 2022

Gra przygodowa z elementami RPG, która zabiera nas do świata inspirowanego legendami z Rosji i Islandii. W Selfloss wcielamy się w staruszka, który rusza w podróż przez tajemniczą krainę, niosąc pomoc potrzebującym i próbując uleczyć swą zranioną duszę.

PC