Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Heroes of Incredible Tales (iOS)
OkładkaHeroes of Incredible Tales (iOS)

Heroes of Incredible Tales

HIT

Mobilne RPG akcji stworzone przez koreańskie studio NAT Games pod wodzą Yong-Hyun Parka, jednego z czołowych twórców takich hitów, jak Lineage II i TERA.

RPG | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | slasher

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes of Incredible Tales Premiera

7lip2016

AND iOS

producent: NAT Games wydawca: Nexon Inc. Strona oficjalna

Gry podobne do Heroes of Incredible Tales

Bastion

Dungeon Hunter 4

Eternity Warriors 4

HIT (Heroes of Incredible Tales) na platformę AND i iOS to RPG akcji wyprodukowane przez studio NAT Games, dowodzone przez Yong-Hyun Parka – jednego z głównych twórców takich gier jak Lineage II i TERA. Stroną wydawniczą projektu zajęła się firma Nexon, specjalizująca się w produkcjach free-to-play. Aplikacja została wydana w 2015 roku w Korei, gdzie zyskała dużą popularność – w ciągu kilku miesięcy pobrano ją ponad 5 milionów razy. W 2016 roku projekt wypuszczono na całym świecie.

Mechanika

Podczas zabawy wcielamy się w rycerzy, którzy stają przed trudnym zadaniem ocalenia zniewolonego przez złe siły świata. By tego dokonać, musimy pokonać szereg przeciwników, w tym potężnych bossów. Aby sprostać powierzonej misji, nasz podopieczny musi się cały czas rozwijać – inaczej nie poradzi sobie z coraz to mocniejszymi wrogami. Doświadczenie uzyskiwane w trakcie kolejnych potyczek przekłada się na możliwość ulepszania umiejętności w specjalnym drzewku. W ten sposób odblokowujemy nowe ciosy, chwyty, ataki w powietrzu, rzuty itd.

Tryby gry

Oprócz kampanii fabularnej, HIT na platformę AND i iOS oferuje zabawę w trybie arena dla sześciu graczy oraz masowe raidy na ogromnych bossów.

Kwestie techniczne

Tym co naprawdę wyróżnia HIT na platformę AND i iOS od konkurencyjnych tytułów jest oprawa wizualna. Produkcja studia NAT Games oferuje wysokiej jakości trójwymiarową grafikę, napędzaną technologią Unreal Engine 4, wykorzystaną w takich tytułach jak Ark: Survival Evolved, Final Fantasy VII Remake czy też Paragon.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Heroes of Incredible Tales: 12+

Heroes of Incredible Tales Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS