Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 lipca 2016, 11:32

autor: Adrian Werner

Premiera Heroes of Incredible Tales – mobilnego RPG na Unreal Engine 4

Pół roku po debiucie w Azji doczekaliśmy się wreszcie anglojęzycznej premiery Heroes of Incredible Tales, czyli mobilnego RPG-a zbudowanego w oparciu o silnik Unreal Engine 4, którego głównym projektantem był współtwórca Lineage II i TERA.

Studio NAT Games i Firma Nexon wypuściły anglojęzyczną wersję Heroes of Incredible Tales, czyli mobilnego RPG-a akcji z elementami MMO. Grę zbudowano w oparciu o silnik Unreal Engine 4 i jest to chyba najładniejszy przedstawiciel tego gatunku, w jakiego można obecnie zagrać na smartfonach i tabletach. Za projektem stoi Yong-Hyun Park, czyli jeden z głównych twórców takich gier jak Lineage II czy TERA. Jest to kolejny przebój w jego dorobku, gdyż w samej Korei w ciągu kilku miesięcy produkcję pobrało ponad pięć milionów osób.

Heroes of Incredible Tales to klasyczny przedstawiciel azjatyckich RPG-ów akcji. Do wybory są cztery klasy dysponujące unikalnymi stylami walki. Każda z nich posiada także własne drzewko rozwoju, pozwalające na uczenie bohatera nowych umiejętności. Zabawa sprowadza się głównie do walki z hordami przeciwników za pomocą mocno zręcznościowego systemu walki, gdzie refleks gracza jest co najmniej równie ważny jak statystyki jego postaci.

Będące sercem gry starcia zostały wyśmienicie zrealizowane. Toczone są w szybkim tempie i wyglądają bardzo efektownie, z postaciami regularnie wykonującymi imponujące akrobacje. Jednocześnie system sterowania nigdy nie sprawia żadnych większych problemów – czuć wyraźnie duże doświadczenie Yong-Hyun Parka w tworzeniu mechanizmów walki w grach RPG.

Autorzy przygotowali sporo opcji zabawy. Mamy możliwość samotnej zabawy, podczas której wykonujemy misje fabularne. Możliwe jest także połączenie sił z innymi ludźmi w trybie kooperacyjnym lub zmierzenie się z nimi w pojedynkach na arenach PvP. Do tego dochodzą zapożyczone z gatunku MMORPG raidy.

Heroes of Incredible Tales ukazało się w wersjach na systemy mobilne iOS i Android. Na obu platformach gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Heroes of Incredible Tales w App Store

Heroes of Incredible Tales w Google Play

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales