Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Eternity Warriors 4 (iOS)
OkładkaEternity Warriors 4 (iOS)

Eternity Warriors 4

Gra RPG typu hack'and'slash, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych przez zespół Glu Mobile. Gracz trafia do fantastycznego świata, a zadaniem, jakie na niego czeka, jest uratowanie krainy przed inwazją armii demonów.

RPG | fantasy | hack'and'slash | PvP | widok izometryczny | kooperacja | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eternity Warriors 4 Premiera

22wrz2015

iOS AND

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Gry podobne do Eternity Warriors 4

Bastion

Oceanhorn: Chronos Dungeon

Dungeon Hunter 4

Eternity Warriors 4 to wydana na system AND i iOS gra RPG należąca do gatunku hack-n-slash. Produkcję opracowało studio Glu Mobile (m.in. seria Blood & Glory) i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła

Autorzy tradycyjnie nie zawracali sobie głowy tworzeniem rozbudowanej warstwy fabularnej. Ponownie przenosimy się do znanego z poprzednich odsłon pełnego magii, potworów i nieludzkich rozumnych ras świata fantasy. Oczywiście musimy go uratować przed zagładą, a źródłem tego zagrożenia jest tym razem inwazja armii demonów.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS Eternity Warriors 4 jest klasycznych przedstawicielem RPG-ów typu hack-n-slash. Podczas zabawy zajmujemy się więc głównie eksplorowaniem świata oraz walką z hordami przeciwników. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, a jej mechanika kładzie równie duży nacisk na statystyki postaci, jak i zręczność samego gracza.

Gracze mogą wybierać spośród trzech klas postaci posiadających odmienne umiejętności i ekwipunek. Wojownik posiada dużą wytrzymałość na ciosy i preferuje walkę w zwarciu, gdzie może wykorzystać swoją siłę. Z kolei Zabójca jest mniej odporny na obrażenia, ale nadrabia to największą szybkością, co pozwala my błyskawicznie zmieniać pozycję na polu bitewnym. Ostatnia profesja to mag, stawiający na ataki dystansowe za pomocą licznych zaklęć. Oczywiście wszystkie trzy klasy możemy rozwijać w kilku kierunkach, wydając punkty doświadczenia na zakup nowych umiejętności aktywnych i pasywnych oraz ulepszanie tych już posiadanych.

Kampanię możemy przechodzić samotnie lub w trybie kooperacji. Dostępne są także rozgrywki PvP, pozwalające na zmierzenie się z innymi graczami na specjalnych arenach. Nie zapomniano również o opcji organizowania się w gildie i toczenia wojen z innymi grupami tego typu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Eternity Warriors 4: 12+

Eternity Warriors 4 Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND