Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Hearts of Iron III: Their Finest Hour (PC)
OkładkaHearts of Iron III: Their Finest Hour (PC)

Hearts of Iron III: Their Finest Hour PC

Trzecie niesamodzielne rozszerzenie do Hearts of Iron III, udanej gry strategicznej osadzonej w realiach II wojny światowej.

To jest dodatek do gry Hearts of Iron III.

Strategiczne | II wojna światowa | RTS | wojenne | strategiczne wojenne | dwudziestolecie międzywojenne

Hearts of Iron III: Their Finest Hour Premiera PC

26września2012

producent: Paradox Development Studio wydawca: Paradox Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hearts of Iron III: Their Finest Hour

Steel Panthers: World at War

Strategic Command 2: Blitzkrieg

Korsun Pocket

Hearts of Iron III: Their Finest Hour to rozszerzenie do Hearts of Iron III, które do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Mocno rozszerzony został system szpiegowania. Wprowadzono specjalny system bitewny pozwalający na tworzenie planów taktycznych i dzielenie się nimi z przyjaciółmi. Nie zabrakło też nowych jednostek oraz scenariuszy.

Hearts of Iron III: Their Finest Hour to trzeci dodatek do Hearts of Iron III - udanej strategii osadzonej w realiach II wojny światowej. Całość opracował wewnętrzny zespół firmy Paradox Interactive, czyli ci sami ludzie, którzy stworzyli podstawową wersję gry i poprzednie dwa rozszerzenia.

Autorzy wprowadzili masę zmian. Mocno rozszerzony został system szpiegowania, który oferuje teraz wiele nowych typów misji, w tym tajne zadania wykonywane na głównej mapie gry. Natomiast fanów realizmu historycznego ucieszyć powinien tryb bitewny, pozwalający na wgrywanie i modyfikację autentycznych planów taktycznych z tamtych czasów. Z jego pomocą, bardziej ambitni gracze sami od podstaw stworzą własne plany, a następnie podzielą się nimi z przyjaciółmi.

Każda z liczących się armii otrzymała nowe elitarne oddziały. Rozszerzony też został system dokonywania inwazji z morza, co dodatkowo ułatwia możliwość budowania specjalizujących się w tym jednostek. Autorzy dali też graczom większą kontrolę nad kierowaniem wojną w wymiarze strategicznym. W ramach tych ulepszeń pojawił się system pozwalający na wspomaganie odległych sojuszników owocami naszego przemysłu. Nie zapomniano też o przywódcach, którzy mogą teraz zdobywać cechy specjalne, a przydzielanie ich do konkretnych zadań stało się znacznie ważniejsze niż poprzednio.

Hearts of Iron III: Their Finest Hour oferuje również nowy tryb zabawy, który pozwala na swobodą produkcję jednostek i rozwój technologiczny, zanim jeszcze rozpocznie się właściwa rozgrywka. Dzięki temu gracze preferujący bardziej dynamiczną akcję nie muszą już spędzać kilku godzin na początkowych fazach budowania potęgi wybranego narodu. Ponadto dodatek zawiera dwa nowe scenariusze w postaci wojny zimowej oraz hiszpańskiej wojny domowej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hearts of Iron III: Their Finest Hour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hearts of Iron III: Their Finest Hour Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP/Vista/7