Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneXBOXPCPS2
Okładka Full Spectrum Warrior: Ten Hammers (PS2)
OkładkaFull Spectrum Warrior: Ten Hammers (PS2)

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers jest kontynuacją głośnej taktycznej gry akcji, stworzonej przez zespół, odpowiedzialny m.in. za serię Star Wars: Battlefront i Battlezone.

Strategiczne | RTS | współczesne konflikty | taktyczne

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers Premiera

27lut2006

XBOX

27mar2006

PC PS2

producent: Pandemic Studios wydawca: THQ Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Conflict: Global Storm

Tom Clancy's Ghost Recon 2

Star Wars: Battlefront II (2005)

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers jest kontynuacją głośnej taktycznej gry akcji, stworzonej przez zespół, odpowiedzialny m.in. za serię Star Wars: Battlefront i Battlezone. Ponownie kontrolujemy świetnie wyszkolony oddział dzielnych amerykańskich żołnierzy, uzbrojonych w autentyczne typy broni (przełom XX i XXI wieku) i zachowujących się wyjątkowo realistycznie.

Autorzy zaimplementowali dwanaście rozbudowanych scenariuszy, ukazujących znakomicie wyglądające lokacje o odmiennej topografii, rozmaitym klimacie etc. Nasi żołdacy poruszają się nie tylko o własnych siłach, ponieważ pojawiła się możliwość wsadzenia podopiecznych do jakiegoś bojowego wehikułu (np. transporter opancerzony lub śmigłowiec) i bezpośredniego kierowania tymże. Akcja toczy się na otwartej przestrzeni, a także wewnątrz zabudowań, co naturalnie wymusza stosowanie zróżnicowanej taktyki walki.

Dopracowane algorytmy Sztucznej Inteligencji zapewniają atrakcyjną zabawę w trybie jednoosobowym. Natomiast opcja multiplayer pozwala zarówno na rywalizację z żywymi wrogami, jak i na kooperację w specjalnie zaprojektowanych misjach. Oczywiście całość została okraszona, ociekającą drobnymi detalami, trójwymiarową oprawą wizualną i sugestywnymi efektami dźwiękowymi.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 370 głosów czytelników.

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP
PC
PS2
XBOX