Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGX360
Okładka Fable II: See the Future (X360)

Fable II: See the Future X360

Drugie rozszerzenie do kontynuacji słynnego konsolowego RPG – Fable II. Tym razem twórcy z LionHead Studios przygotowali dla nas zupełnie nową historię o kupcu Murgo, który wszedł w posiadanie tajemniczych artefaktów.

To jest dodatek do gry Fable II.

RPG | TPP | fantasy | klasyczne RPG | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Fable II: See the Future (X360)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

12maja2009

See the Future to drugie rozszerzenie DLC do Fable II. Podstawowa wersja gry i dodatek zostały opracowane przez studio Lionhead, które znane jest między innymi z takich tytułów jak: Black & White oraz The Movies.

Dodatek przedstawia zupełnie nową historię i kilka specjalnych zadań. Gracz może ponownie zadecydować o losach Albionu, wybierając swoją ścieżkę. Fabuła See the Future opowiada o kupcu Murgo, który wszedł w posiadanie czterech tajemniczych przedmiotów (Kula śnieżna, Czaszka, Iglica i Koloseum). Zadaniem uczestnika zabawy jest zdjęcie klątw z dwóch z tych potężnych artefaktów. W zamian za ukończenie całej przygody otrzymujemy wgląd w przyszłość krainy.

Opisana wyżej opowieść podzielona została na kilka zadań. Pierwsze z nich, The Snowglobe, przedstawia historię nawiedzonej przez duchy wioski. W drugiej misji, czyli The Costume Party, musimy zmierzyć się z przeklętym rycerzem. Ponadto przygotowano nową atrakcję – Colosseum – przeznaczoną dla największych wojowników, którzy chcieliby udowodnić światu, na co ich stać.

W See the Future zawarto wiele nieznanych wcześniej postaci, potworów, wydarzeń, ubrań, fryzur, gestów oraz innych przedmiotów (np. mikstury wpływające na wygląd psich kompanów). Ważnym elementem są także nowe bronie i zbroje (hełm Welley’a). Gracze mogą również odszukać cenne złote statuetki przedstawiające handlarza Murgo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Gry podobne do Fable II: See the Future

Klasyfikacja PEGI Fable II: See the Future

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Fable II: See the Future

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Peter Molyneux o rewolucyjnych zmianach w Fable III
Peter Molyneux o rewolucyjnych zmianach w Fable III

wiadomość24 czerwca 2010

Deweloperzy gier niezwykle rzadko przyznają się publicznie do popełnionych błędów. Peter Molyneux, twórca takich gier jak Dungeon Keeper czy Black&White, należy do wyjątków. W rozmowie z Charliem Barrattem z serwisu GamesRadar otwarcie skrytykował on niedociągnięcia Fable II, zapowiadając zmiany w trzeciej odsłonie serii.

Fable III oraz Mafia II doczekają się dodatków DLC
Fable III oraz Mafia II doczekają się dodatków DLC

wiadomość24 marca 2010

W ciągu ostatnich kilku lat wspieranie gier po premierze poprzez wypuszczanie nowych płatnych materiałów DLC stało się standardem naszej branży. Najnowsze wieści wskazują na to, że ścieżką tą podążą także Mafia II oraz Fable III.

Peter Molyneux i kolejne szczegóły dotyczące Fable III
Peter Molyneux i kolejne szczegóły dotyczące Fable III

wiadomość12 marca 2010

Wczoraj informowaliśmy o prezentacji gry Fable III, jakiej podczas trwającej Konferencji Deweloperów Gier (GDC) dokonał Peter Molyneux. Dzisiaj serwis IGN opublikował materiały wideo z fragmentami wystąpienia szefa i założyciela Lionhead Studios.

Konferencja Microsoft / Lionhead - całkowita dominacja Fable III
Konferencja Microsoft / Lionhead - całkowita dominacja Fable III

wiadomość19 sierpnia 2009

Gamescom 2009 ruszył już pełną parą. Tysiące gier oraz dziesiątki deweloperów rozpoczęli wszelkie starania by przyciągnąć uwagę zwiedzających oraz dziennikarzy. Po wczorajszej konferencji Sony wiemy już, że w ciągu najbliższych godzin możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Tym razem prezentujemy asy, które wyciągnął z rękawa kolejny gigant elektronicznej rozrywki. Przed Wami relacja z konferencji Microsoftu.

Wieści ze świata (Champions Online, Fable II, Guild Wars 2) 18/08/09
Wieści ze świata (Champions Online, Fable II, Guild Wars 2) 18/08/09

wiadomość18 sierpnia 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: awaryjny Xbox 360, start otwartych beta-testów Champions Online, data premiery Fairytale Fights, plotki o Fable II Game of the Year Edition, rozgrywka LEGO Rock Band i inne. Zapraszamy do lektury.