Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGX360
Okładka Fable II: See the Future (X360)
OkładkaFable II: See the Future (X360)

Fable II: See the Future X360

Drugie rozszerzenie do kontynuacji słynnego konsolowego RPG – Fable II. Tym razem twórcy z LionHead Studios przygotowali dla nas zupełnie nową historię o kupcu Murgo, który wszedł w posiadanie tajemniczych artefaktów.

To jest dodatek do gry Fable II.

RPG | TPP | fantasy | klasyczne RPG | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fable II: See the Future Premiera X360

12maja2009

producent: Lionhead Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fable II: See the Future

Mass Effect

Dragon Age: Początek

The Elder Scrolls IV: Oblivion

See the Future to drugie rozszerzenie DLC do Fable II. Podstawowa wersja gry i dodatek zostały opracowane przez studio Lionhead, które znane jest między innymi z takich tytułów jak: Black & White oraz The Movies.

Dodatek przedstawia zupełnie nową historię i kilka specjalnych zadań. Gracz może ponownie zadecydować o losach Albionu, wybierając swoją ścieżkę. Fabuła See the Future opowiada o kupcu Murgo, który wszedł w posiadanie czterech tajemniczych przedmiotów (Kula śnieżna, Czaszka, Iglica i Koloseum). Zadaniem uczestnika zabawy jest zdjęcie klątw z dwóch z tych potężnych artefaktów. W zamian za ukończenie całej przygody otrzymujemy wgląd w przyszłość krainy.

Opisana wyżej opowieść podzielona została na kilka zadań. Pierwsze z nich, The Snowglobe, przedstawia historię nawiedzonej przez duchy wioski. W drugiej misji, czyli The Costume Party, musimy zmierzyć się z przeklętym rycerzem. Ponadto przygotowano nową atrakcję – Colosseum – przeznaczoną dla największych wojowników, którzy chcieliby udowodnić światu, na co ich stać.

W See the Future zawarto wiele nieznanych wcześniej postaci, potworów, wydarzeń, ubrań, fryzur, gestów oraz innych przedmiotów (np. mikstury wpływające na wygląd psich kompanów). Ważnym elementem są także nowe bronie i zbroje (hełm Welley’a). Gracze mogą również odszukać cenne złote statuetki przedstawiające handlarza Murgo.

Ostatnia modyfikacja 24 kwietnia 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fable II: See the Future

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Fable II: See the Future Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live