Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Emergency 2014 (PC)
OkładkaEmergency 2014 (PC)

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014 PC

Emergency 2014

Emergency 2014 to pakiet, w którym otrzymujemy zawartość gier Emergency 2012 i Emergency 2013, a także nowy pakiet misji, pozwalający wziąć udział w akcjach ratunkowych w rejonach dotkniętych przez niszczycielskie deszcze meteorytów.

Strategiczne | RTS | katastroficzne | ratownictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014 Premiera PC

15listopada2013

pudełko PL

29listopada2013

producent: Quadriga Games wydawca: Deep Silver / Plaion wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014

Emergency 2: The Ultimate Fight For Life

Emergency Services Manager

Feuerwehr Simulator 2010

Emergency 2014 to kolejny przedstawiciel nietypowej serii strategii czasu rzeczywistego, w której zamiast posyłać armie do bitwy, walczymy z klęskami żywiołowymi. Edycja ta zawiera wszystkie misje, tryby gry (w tym multiplayer) i mapy obecne w dwóch poprzednich, czyli Emergency 2012 i Emergency 2013, a ponadto dodatkowy scenariusz, cztery kolejne misje, nową jednostkę gaśniczą – śmigłowiec, a także liczne poprawki i ulepszenia.

Tematyka nowej zawartości Emergency 2014 dotyczy zbliżającej się w kierunku Ziemi asteroidy Caligula. Zwiastunem tragedii jest seria mniejszych meteorytów, które spadając na powierzchnię naszej planety, wyrządzają spore szkody – jeden z nich niszczy nawet słynną Krzywą Wieżę w Pizie.

Zadaniem gracza jest przeciwdziałanie skutkom deszczu meteorytów. Jako dowódca specjalnej organizacji posyła on do akcji jednostki ratownicze i służby porządkowe, w tym straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. W zwalczaniu szalejących pożarów pomocą służy wspomniany na wstępie śmigłowiec gaśniczy. Ponadto gracz ma do dyspozycji ciężki sprzęt w postaci dźwigów i spycharek, dzięki którym może usuwać gruzy zawalonych budynków. Pomoc poszkodowanym niesiemy w trakcie trzech misji osadzonych we współczesności.

Akcja czwartej, bonusowej misji, rozgrywa się w przeszłości. W 1890 roku Ziemię dotyka podobne zagrożenie – bliskość asteroidy i związane z tym deszcze meteorytów. Polem działania gracza jest region Nadrenii, położony w Cesarstwie Niemieckim, a głównym celem powstrzymanie pożaru, pustoszącego okoliczne farmy, zanim płomienie dotrą do pobliskiego miasteczka. Do dyspozycji grającego oddane zostały zgodne z realiami historycznymi jednostki specjalne, m.in. konna straż pożarna.

Od strony wizualnej Emergency 2014 prezentuje się podobnie, jak poprzednie edycje gry. Trójwymiarowa grafika jest starannie wykonana i przyjemna dla oka.

Ostatnia modyfikacja 14 listopada 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014 cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7