Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Emergency 2013 (PC)
OkładkaEmergency 2013 (PC)

Emergency 2013 PC

Nowa edycja strategicznej serii Emergency. Składa się na nią zawartość Emergency 2012 w wersji Deluxe oraz dodatek, w którym naszym zadaniem jest radzenie sobie ze skutkami wybuchu wielkiego wulkanu w Europie.

Strategiczne | RTS | katastroficzne | ratownictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Emergency 2013 Premiera PC

2listopada2012

producent: Quadriga Games wydawca: Deep Silver Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Emergency 2013 to szósta część uznanej serii gier strategicznych. Nie jest to jednak pełnoprawny, nowy tytuł, tylko gra Emergency 2012 w wersji Deluxe poszerzona o dodatkową zwartość, w tym cztery nowe misje, nowy scenariusz, mapę, dron strażacki, a także szereg innych ulepszeń.

Nowy scenariusz opowiada o wybuchu wielkiego wulkanu na terenie Europy, którego skutki odczuwalne są na całym kontynencie. Akcja rozgrywa się w czterech nowych lokacjach: na wyspie Sylt, górach Eifel, w Watykanie i Wiedniu. Kierujemy grupą ratunkową, która musi ocalić ludzi znajdujących się w niebezpieczeństwie, a także zniwelować skutki katastrofy naturalnej.

Do naszych zadań należy m.in. gaszenie pożarów, walka z wyziewami trującego gazu, porządkowanie terenu zniszczonego przez wstrząsy sejsmiczne i panowanie nad tłumem spanikowanych cywilów. Pomagają nam w tym różne jednostki ratownicze i techniczne - kierujemy poczynaniami straży pożarnej, policji pogotowia ratunkowego oraz innych służb porządkowych. Zniszczone budynki, drzewa tarasujące drogę, itd., możemy usuwać przy pomocy dźwigów, spycharek i podobnego ciężkiego sprzętu. Rozgrywka opiera się na zasadach znanych z gier strategicznych, chociaż naszym celem nie jest budowanie baz i walczenie z przeciwnikiem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Emergency 2013

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Emergency 2013 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Windows XP SP2/Vista/7