Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Ambulance Simulator (PC)

Symulator karetki pogotowia PC

Ambulance Simulator

Symulator karetki pogotowia to gra symulacyjna przygotowana przez specjalizującą się w tego rodzaju produkcjach niemiecką firmę UIG Entertainment.

Symulacje

PC Windows
Okładka Ambulance Simulator (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30czerwca2011

26marca2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator karetki pogotowia jest propozycją firmy UIG Entertainment, przedstawiającą pracę załogi karetki pogotowia, która codziennie musi zmagać się ze skutkami wypadków drogowych i rozmaitych innych zdarzeń zagrażających ludzkiemu życiu.

Akcja gry osadzona została w wirtualnej metropolii, której mieszkańcy co chwila ulegają mniej lub bardziej poważnym incydentom i potrzebują szybkiej pomocy lekarskiej. Gracz przejmuje kontrolę nad ekipą ratowników medycznych, która zwykle jako pierwsza dociera do poszkodowanych.

Twórcy przygotowali szereg zadań, bazujących na autentycznych scenariuszach zdarzeń, do jakich może być wezwana załoga karetki pogotowia. Począwszy od stosunkowo prostych, jak odwiedziny w domu pacjenta, czy pomoc kontuzjowanemu sportowcowi, poprzez akcje ratownicze w wypadkach samochodowych, aż po najbardziej spektakularne operacje związane m.in. z karambolem na autostradzie lub wyciekiem niebezpiecznych substancji w fabryce.

Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności szybkiej jazdy zatłoczonymi ulicami miasta, udzielania pierwszej pomocy na miejscach zdarzeń i obsługi specjalistycznego sprzętu ratowniczego. Rozgrywkę ubarwiają logiczno-zręcznościowe mini-gierki oraz spory wybór modeli karetek, którymi można kierować.

Oprawa audio-wizualna Symulatora karetki pogotowia bazuje na rozwiązaniach znanych z innych gier symulacyjnych sygnowanych logiem UIG Entertainment. Stosunkowo proste modele postaci, pojazdów i obiektów architektonicznych nie pozostawiają złudzeń, że tytuł należy do kategorii produktów niskobudżetowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 2,9 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Symulator karetki pogotowia

Wymagania wiekowe Ambulance Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator karetki pogotowia

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 750 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7