Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Emergency Ambulance Simulator (PC)
OkładkaEmergency Ambulance Simulator (PC)

Symulator ambulansu 2012 PC

Emergency Ambulance Simulator

Symulator pracy kierowcy karetki. Naszym zadaniem jest dojeżdżanie na miejsca wypadków i pomaganie poszkodowanym. Autorzy postawili na realizm, co zaowocowało rozbudowanym silnikiem fizycznym jazdy.

Symulacje | samochodowe | ratownictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator ambulansu 2012 Premiera PC

25sierpnia2011

pudełko PL

23marca2012

producent: astragon Entertainment wydawca: Excalibur Games wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Symulator ambulansu 2012 (wydany w krajach anglojęzycznych pod tytułem Emergency Ambulance Simulator, a w Niemczech jako Rettungswagen-Simulator 2012) to stawiająca na realizm gra symulacyjna, która odtwarza codzienność pracowników pogotowia. Całość wyprodukowała firma Astragon, czyli prawdziwy ekspert w dziedzinie niszowych symulatorów.

Gracze wcielają się w członka zespołu jeżdżącego ambulansem. Ich zadaniem w każdym przypadku jest dojazd do miejsca wypadku, udzielanie poszkodowanym pierwszej pomocy i transport chorych do szpitala. Do naszej dyspozycji oddano kilka typów karetek, które dostosowane są do różnego rodzaju wypadków. Wszystkie pojazdy odtworzono z olbrzymim przywiązaniem do detali i realizmu fizyki jazdy. Nie zabrakło też oczywiście możliwości włączenia syreny.

Akcja gry toczy się w olbrzymim wirtualnym mieście. Panuje w nim cały czas duży ruch samochodowy, a po chodnikach przechadza się wielu pieszych. Utrudnia to dojazd, ponieważ z jednej strony musimy jak najszybciej dotrzeć do poszkodowanych, a z drugiej strony trzeba uważać, aby podczas jazdy nikomu nie zrobić krzywdy. Gdy już dotrzemy na miejsce najpierw konieczna jest ocena sytuacji, a następnie sprawne wykonanie wymaganych zadań. Aby odnieść sukces musimy współpracować z kolegami z ambulansu, jak również z samymi pacjentami i ofiarami wypadków oraz wykorzystywać bogate wyposażenie karetki.

Symulator ambulansu 2012 oferuje rozbudowany tryb kariery wyposażony w funkcję gry bez końca. Autorzy zadbali o prosty system sterownia klawiaturą i myszką, ale dla bardziej wymagających graczy przygotowano również wsparcie dla joysticków, padów i kierownic.

Ostatnia modyfikacja 23 marca 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Symulator ambulansu 2012 cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Symulator ambulansu 2012: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator ambulansu 2012 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7