Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Condor (PC)
OkładkaCondor (PC)

Condor PC

Control: Condor

Condor to kooperacyjna gra akcji będąca produkcją poboczną w stosunku do serii Control studia Remedy Entertainment. W grze czterech graczy łączy siły przeciwko AI w ramach rozgrywek PvE.

Akcji | TPP | science fiction | sieciowe | TPS | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Condor Premiera PC

data nieogłoszona

producent: Remedy Entertainment wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Control: Condor (tytuł tymczasowy) to kooperacyjna gra akcji z widokiem TPP. Jest to wieloosobowy spin-off wydanego w 2019 roku Control. Za oba projekty odpowiada studio Remedy Entertainment, czyli fiński zespół, znany z takich produkcji jak Alan Wake, Quantum Break, serii Death Rally oraz wczesnych odsłon cyklu Max Payne.

Fabuła

W Condor gracze wcielają się w agentów tajnej agencji o nazwie Federalne Biuro Kontroli, która zajmuje się monitorowaniem zjawisk nadnaturalnych i dbaniem, aby nie zagroziły zwykłym obywatelom USA. Pomimo faktu, że jest to produkcja multiplayer, tytuł kładzie duży nacisk na fabułę.

Mechanika

Produkcja jest kooperacyjną grą akcji, w której czterech graczy formuje drużynę i wspólnie muszą walczyć z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami naszej postaci, a przetrwanie wymaga ścisłej współpracy członków oddziału.

Ostatnia modyfikacja 2 lipca 2021

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Condor: 16+