Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Battlerite Royale (PC)
OkładkaBattlerite Royale (PC)

Battlerite Royale PC

Battlerite Royale to sieciowa gra akcji, łącząca podstawowe mechanizmy rozgrywki MOB-y Battlerite ze strukturą meczów gatunku battle royale. Na mapę zostaje zrzucona grupa graczy kontrolujących bohaterów wybranych z pokaźnej galerii wojowników o unikalnych zdolnościach.

Akcji | fantasy | zagraj za darmo | widok izometryczny | sieciowe | indie | battle royale

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battlerite Royale Premiera PC

wczesny dostęp

26września2018

19lutego2019

Steam

19lutego2019

producent: Stunlock Studios AB wydawca: Stunlock Studios AB Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Battlerite Royale

PUBG: Battlegrounds

Eternal Return

Shadow Arena

Battlerite Royale to sieciowa gra akcji typu battle royale, wzbogacona elementami MOBA. Produkcja jest spin-offem wydanego w 2017 roku Battlerite. Oba tytuły opracowało studio Stunlock, mające na koncie również Bloodline Champions.

Mechanika

Projekt łączy podstawowe mechanizmy rozgrywki Battlerite ze strukturą sieciowych potyczek wzorowaną na grach battle royale. Na początku rozgrywki grupa graczy zostaje zrzucona na mapę z grzbietu smoka. Po wylądowaniu muszą ze sobą walczyć, aż przy życiu pozostanie tylko jeden wojownik. W trakcie meczu przestrzeń do rozgrywki powoli się kurczy, a postacie, które znajdą się poza nią szybko umierają. Dzięki temu akcja pozostaje dynamiczna nawet w końcowych fragmentach potyczki, gdyż mniejsza plansza wymusza częstsze konfrontacje między ocalałymi.

Gra oferuje bogaty wybór bohaterów, z których każdy wyposażony został w unikalne cechy i umiejętności. Postacie pochodzą z Battlerite, ale ich statystyki oraz zdolności zostały mocno przerobione, aby pasowały do rozgrywek battle royale.

Akcja ukazana jest z lotu ptaka, co w połączeniu z obecnością wielu postaci o charakterystycznych zdolnościach powoduje, że na pierwszy rzut oka gra przypomina MOBę. W rzeczywistości jest to jednak gra akcji. Nie ma tutaj jednostek sojuszniczych ani wieżyczek, a walka jest czysto zręcznościowa – wymaga samodzielnego nakierowania wszystkich ataków i ręcznego wykonywania uników.

Tryby gry

Gra nastawiona jest na potyczki sieciowe w trybie battle royale. Samotni gracze mogą rozgrywać mecze przeciwko sztucznej inteligencji, ale pełnią one jedynie rolę treningu przed wieloosobowymi starciami.

Kwestie techniczne

Podobnie jak Battlerite, gra Battlerite Royale posiada ładną trójwymiarową grafikę, utrzymaną w kolorowej kreskówkowej stylistyce. W porównaniu z pierwowzorem spore zmiany zaszły jednak w interfejsie, matchmakingu oraz strukturze sieciowej, na której oparte zostały wieloosobowe potyczki, tak aby całość lepiej pasowała do potrzeb gatunku battle royale.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-30  

Wymagania wiekowe Battlerite Royale: 16+

Battlerite Royale Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD 3000 lub lepsza
  • 3 GB HDD
  • Windows XP