Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 października 2018, 12:35

Battlerite Royale - ruszył darmowy okres próbny na Steamie

Na Steamie ruszył darmowy okres Battlerite Royale, czyli gry łączącej mechanikę popularnego Battlerite z elementami wzorowanymi na gatunku battle royale. Zabawa potrwa do piątku.

Gra miesiąc temu zadebiutowała w Steam Early Access. - Battlerite Royale - ruszył darmowy okres próbny na Steamie - wiadomość - 2018-10-31
Gra miesiąc temu zadebiutowała w Steam Early Access.
BATTLERITE ROYALE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Stunlock Studios
  2. Wydawca: Stunlock Studios
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery w Early Access: 26 września 2018 r.

Na Steamie wystartował darmowy okres próbny gry Battlerite Royale, czyli spin-offa popularnej produkcji studia Stunlock. Tytuł można testować bez płacenia do piątku. Równocześnie ruszyła promocja, w ramach której cena obniżona została o 30% i wynosi 62,99 zł.

Autorzy szykują również halloweenowy event nazwany Curse Of The Night. Pozwoli on na zabawę na nowej mapie (The Haunted Keep), na której znajdziemy świątynie losowo przydzielające bonusy oraz utrudnienia. Szykowane są także unikalne skórki, dodatkowe bronie i specjalne zadania.

Przypomnijmy, że wczesna wersja Battlerite Royale trafiła do sprzedaży w Steam Early Access we wrześniu tego roku. Gra łączy podstawowe mechanizmy Battlerite z zasadami rozgrywki wzorowanymi na gatunku battle royale. Początkowo projekt miał być jedynie dodatkowym trybem rozgrywki, ale ostatecznie rozrósł się tak, że postanowiono uczynić z niego samodzielną produkcję.

Na razie odbiór gry jest dosyć mieszany. Na Steamie 65% ocen jest pozytywnych. Generalnie chwalone są mechanizmy rozgrywki, a autorom obrywa się za kiepskie zbalansowanie oraz fakt, że jest to płatna produkcja, a nie część korzystającego z modelu free-to-play Battlerite.

Mimo głosów krytycznych, Battlerite Royale na razie przyzwoicie radzi sobie na rynku. Według danych serwisu Steam Charts wczoraj w najgorętszym momencie dnia w tytuł ten bawiło się jednocześnie prawie 2,7 tys. osób.

  1. Oficjalna strona serii Battlerite
  2. Battlerite Royale w serwisie Steam