Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 października 2018, 13:01

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Sprawdź kto wygrał tytuł najlepszego wiedźmina

Turniej w Soulcalibura VI za nami. Walka była zawzięta, ale prawdziwy Geralt mógł być tylko jeden.

W ostatni piątek rozegraliśmy dość szczególny turniej w Soulcalibur VI. Każdy z jego uczestników miał do wyboru tylko jedną postać i oczywiście nie mógł nią być ktokolwiek inny niż Geralt z Rivii! Uczestnicy mieli więc okazję powalczyć o nieoficjalny tytuł najlepszego polskiego wiedźmina. Walka była bardzo zacięta.

Sprawdź kto wygrał tytuł najlepszego wiedźmina - ilustracja #1

Po wielu wyrównanych pojedynkach ostatecznie w finale górnej drabinki zmierzyli się Drakinuz oraz dobrze znanym z naszych turniejów Dragon Ball FighterZ Kejim. Ten drugi jak zwykle nie okazał żadnej litości swojemu rywalowi. Szybko wygrał dwa starcia, żeby spokojnie czekać w finale na swego ostatniego rywala.

Drakinuza czekało natomiast ponowne starcie z Trimurem, którego pokonał już wcześniej w drugiej rundzie zawodów. Trimur co prawda próbował się zrewanżować, ale ponownie musiał uznać wyższość rywala. Ostatecznie w emocjonującym finale zwyciężył po raz kolejny Kejim, wygrywając tym samym słuchawki SteelSeries Arctis 5 oraz artbooka Soulcalibur VI. Drakinuz uplasował się natomiast na miejscu drugim i wygrał słuchawki SteelSeries Arctis 3 oraz książeczkę z grafikami.

Relację z turnieju możecie obejrzeć poniżej, a pełną drabinka znajduje się na oficjalnej stronie turnieju.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 30 października

Sprawdź kto wygrał tytuł najlepszego wiedźmina - ilustracja #2