Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2019, 14:36

Battlerite Royale z dniem premiery przechodzi na model free-to-play

Data premiery Battlerite Royale – gry stanowiącej połączenie MOB-y oraz battle royale – została ogłoszona. Produkcja wyjdzie z wczesnego dostępu 19 lutego tego roku, jednocześnie przechodząc na model free-to-play.

Od 19 lutego w Battlerite Royale zagrać będzie można za darmo. - Battlerite Royale z dniem premiery przechodzi na model free-to-play - wiadomość - 2019-02-01
Od 19 lutego w Battlerite Royale zagrać będzie można za darmo.

Battlerite Royale, pozostające we wczesnym dostępie od września ubiegłego roku, wreszcie doczeka się oficjalnej premiery. Za pośrednictwem konta Twitter gry poinformowano, że gra zadebiutuje w finalnej wersji 19 lutego tego roku. Z tym dniem produkcja przejdzie także na model free-to-play. Według wypowiedzi Petera Ilvesa, reżysera Battlerite Royale, decyzja odnośnie daty premiery podyktowana jest prośbami społeczności.

Przypomnieć warto, że Battlerite Royale stanowi spin-off produkcji Battlerite. To specyficzne połączenie gry MOBA oraz battle royale. W stosunku do poprzedniczki zwiększono maksymalną liczbę graczy. Rozgrywka odbywa się w trybie każdy na każdego, na stale zmniejszającej się mapie. Wygrywa ostatni żyjący gracz na planszy. Tym, co zbliża produkcję do MOB-y, jest m.in. widok z lotu ptaka. Eksperyment ten przyjął się jednak średnio i zebrał umiarkowane oceny. Z ponad 2,5 tysiąca recenzji Battlerite Royale, otrzymał 65% pozytywnych ocen. Wynik ten wypada słabo na tle Battlerite, które zgromadziło w sumie 84% przychylnych opinii.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej