Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 lutego 2019, 14:50

autor: AlexB

Assassin's Creed Chronicles China do zdobycia za darmo

Na platformie Uplay można zdobyć za darmo grę Assassin's Creed Chronicles: China, czyli pierwszą część cyklu spin-offów popularnej serii gier akcji. Promocja potrwa do 5 lutego.

Mamy kolejną grę, którą można zdobyć za darmo. Tym razem prezent przygotowała firma Ubisoft. W jej sklepie cyfrowym bezpłatnie udostępnione zostało Assassin's Creed Chronicles: China, czyli pierwsza odsłona trylogii spin-offów popularnej serii o Asasynach i Templariuszach. Aby zgarnąć tytuł, należy wejść na stronę podaną poniżej, zalogować się na swoje konto Ubisoftu i kliknąć przycisk „Get if for free before 02/05”. Jak nietrudno się domyślić po wcześniejszym zdaniu, akcja potrwa do 5 lutego.

Dzisiejszą wycieczkę do XVI-wiecznych Chin sponsoruje Ubisoft. - Assassin's Creed Chronicles China do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-02-01
Dzisiejszą wycieczkę do XVI-wiecznych Chin sponsoruje Ubisoft.

Akcja Assassin's Creed Chronicles: China toczy się XVI-wiecznych Chinach. Główną bohaterką tytułu jest znana z animacji Assassin’s Creed: Embers Shao Jun, uczennica Ezio Auditore da Firenze, która powraca do Państwa Środka, by pomścić śmierć członków tamtejszego bractwa Asasynów. Model zabawy w China, tak samo jak w późniejszych India i Russia, jest oparty na podobnym schemacie, co produkcje z głównej serii. Skupia się on zatem na walce z przeciwnikami, skradaniu się oraz skakaniu po budynkach. Akcję obserwujemy jednak z boku, jak w klasycznych platformówkach. Brakuje w niej również otwartego świata.

Assassin’s Creed Chronicles: China wyróżnia się swoim klimatem i oprawą graficzną. - Assassin's Creed Chronicles China do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-02-01
Assassin’s Creed Chronicles: China wyróżnia się swoim klimatem i oprawą graficzną.

Assassin’s Creed Chronicles: China nie zostało jakoś specjalnie entuzjastycznie przyjęte przez media branżowe. Krytykom nieszczególnie przypadł do gustu system walki, powtarzalność i fabuła. Z drugiej strony, pochwał doczekały się klimat i oprawa graficzna. Tytuł powinien być zatem całkiem niezłą odskocznią od większych produkcji.

Assassin’s Creed Chronicles: China miało swoją premierę pod koniec kwietnia 2015 roku. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz PlayStation Vita. Na wszystkich tych platformach posiada on polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona serii Assassin’s Creed
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Chronicles: China - dla fanów Mark of the Ninja i Prince of Persia