Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Bloodline Champions (PC)

Bloodline Champions PC

Przeznaczona wyłącznie do rozgrywki w sieci produkcja, w której naprzeciw siebie stają zwaśnione plemiona świata fantasy. Zabawa polega na wieloosobowych starciach na sporych rozmiarów arenach.

Strategiczne | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | kooperacja | MMO

PC Windows
Okładka Bloodline Champions (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13stycznia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bloodline Champions to strategiczna gra akcji z akcentami cRPG, w której gracze za pośrednictwem sieci walczą za sobą zespołowo na specjalnie przygotowanych arenach. Tworząc swój projekt, autorzy starali się, by zwycięstwo w bitwie uzależnione było w większym stopniu od umiejętności grającego niż statystyk prowadzonej przezeń postaci.

Akcja Bloodline Champions toczy się w świecie fantasy, a konkretnie w takich lokacjach, jak góry Na'Gol i Silveridge, miasto Toleen czy wschodnie pustkowia, gdzie zwaśnione ze sobą plemiona toczą wojny pod okiem przedwiecznych bogów. Za miejsca potyczek humanoidalne istoty wybrały sobie niewielkie obszary, na których jednocześnie może pomieścić się maksymalnie 10 postaci. Oznacza to, że gracze mogą toczyć walki w pięcio- bądź mniejszych, najczęściej dwu-osobowych zespołach, zależnie od wybranej mapy.

Zawody odbywają się w trybach Arena (do 4 wygranych rund) oraz Capture the Flag. Reprezentanci plemion dzielą się natomiast na uzdrowicieli, atakujących z dystansu oraz wojowników preferujących bezpośrednie starcie (z użyciem ostrzy lub bez). W grze nie występują trafienia krytyczne ani ograniczenia co do minimalnego i maksymalnego poziomu obrażeń, jakie można zadać przeciwnikowi. Niemożliwe jest także zranienie sojuszniczej jednostki. Postacie nie rozwijają się wraz z postępami w rozgrywce, dlatego czynnikiem decydującym o zwycięstwach jest zręczność graczy oraz właściwy dobór zaklęć. Całość wydarzeń możemy obserwować z góry – bądź to blokując kamerę na jednym z naszych podopiecznych, bądź też uwalniając ją w celu uzyskania lepszego przeglądu pola.

Z racji tego, że Bloodline Champions to produkcja przeznaczona do zabawy w sieci, autorzy zadbali o atrakcyjność kont zakładanych przez graczy. Tradycyjny system leveli zastąpili zestawem czekających na zaliczenie achievementów, a wśród dostępnych nagród zaoferowali dodatkowe avatary oraz prestiżowe tytuły, wyróżniające najlepszych użytkowników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 2 - 10  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Gry podobne do Bloodline Champions

Wymagania wiekowe Bloodline Champions

12+

Wymagania sprzętowe Bloodline Champions

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 6200 lub lepsza)
  • 1.2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
League of Legends, Dota 2 i inni pretendenci do tronu, czyli rok 2011 w gatunku MOBA
League of Legends, Dota 2 i inni pretendenci do tronu, czyli rok 2011 w gatunku MOBA

wiadomość31 grudnia 2011

Ostatnie dwanaście miesięcy było okresem wyjątkowo dynamicznego rozwoju zapoczątkowanego przez mod Defense of the Ancients gatunku MOBA. Postanowiliśmy podsumować dla Was wszystkie największe wydarzenia z tego segmentu rynku, jakie miały miejsce w mijającym roku.

Darmowa gra Bloodline Champions wystartowała
Darmowa gra Bloodline Champions wystartowała

wiadomość14 stycznia 2011

Na stronie Bloodline Champions potwierdzono, że gra wyszła z fazy otwartej bety i oficjalnie wystartowała. Dzieło studia Stunlock, stworzone przy wsparciu firmy Funcom, było testowane przez kilka ostatnich tygodni. Zainteresowani mogą dołączyć do zabawy bez konieczności uiszczania żadnych opłat, bo podstawowa wersja gry jest bezpłatna.

Wieści ze świata (World of Warcraft: Cataclysm, Minecraft, Fable III) 17/12/10
Wieści ze świata (World of Warcraft: Cataclysm, Minecraft, Fable III) 17/12/10

wiadomość17 grudnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie startu otwartej bety Bloodline Champions, nowych psach w Fable III, wzrastającym zainteresowaniu dystrybucją cyfrową, a także darmowym trialu World of Warcraft: Cataclysm. Zapraszamy do lektury.

Bloodline Champions z szansami na premierę jeszcze w tym roku
Bloodline Champions z szansami na premierę jeszcze w tym roku

wiadomość14 listopada 2010

Prace nad debiutancką grą szwedzkiego studia deweloperskiego Stunlock dobiegają końca. Firma Funcom, która jest wydawcą tytułu, ujawniła, że Bloodline Champions ukaże się pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Wszystko zależy od tego, jak szybko uda się ukończyć zamknięte beta testy, w których bierze już udział 150 tys. graczy.