Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Bloodline Champions (PC)
OkładkaBloodline Champions (PC)

Bloodline Champions PC

Przeznaczona wyłącznie do rozgrywki w sieci produkcja, w której naprzeciw siebie stają zwaśnione plemiona świata fantasy. Zabawa polega na wieloosobowych starciach na sporych rozmiarów arenach.

Strategiczne | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | kooperacja | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bloodline Champions Premiera PC

13stycznia2011

producent: Stunlock Studios AB wydawca: Funcom Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bloodline Champions

Magicka: Wizard Wars

Eternal Return

Chaos League

Bloodline Champions to strategiczna gra akcji z akcentami cRPG, w której gracze za pośrednictwem sieci walczą za sobą zespołowo na specjalnie przygotowanych arenach. Tworząc swój projekt, autorzy starali się, by zwycięstwo w bitwie uzależnione było w większym stopniu od umiejętności grającego niż statystyk prowadzonej przezeń postaci.

Akcja Bloodline Champions toczy się w świecie fantasy, a konkretnie w takich lokacjach, jak góry Na'Gol i Silveridge, miasto Toleen czy wschodnie pustkowia, gdzie zwaśnione ze sobą plemiona toczą wojny pod okiem przedwiecznych bogów. Za miejsca potyczek humanoidalne istoty wybrały sobie niewielkie obszary, na których jednocześnie może pomieścić się maksymalnie 10 postaci. Oznacza to, że gracze mogą toczyć walki w pięcio- bądź mniejszych, najczęściej dwu-osobowych zespołach, zależnie od wybranej mapy.

Zawody odbywają się w trybach Arena (do 4 wygranych rund) oraz Capture the Flag. Reprezentanci plemion dzielą się natomiast na uzdrowicieli, atakujących z dystansu oraz wojowników preferujących bezpośrednie starcie (z użyciem ostrzy lub bez). W grze nie występują trafienia krytyczne ani ograniczenia co do minimalnego i maksymalnego poziomu obrażeń, jakie można zadać przeciwnikowi. Niemożliwe jest także zranienie sojuszniczej jednostki. Postacie nie rozwijają się wraz z postępami w rozgrywce, dlatego czynnikiem decydującym o zwycięstwach jest zręczność graczy oraz właściwy dobór zaklęć. Całość wydarzeń możemy obserwować z góry – bądź to blokując kamerę na jednym z naszych podopiecznych, bądź też uwalniając ją w celu uzyskania lepszego przeglądu pola.

Z racji tego, że Bloodline Champions to produkcja przeznaczona do zabawy w sieci, autorzy zadbali o atrakcyjność kont zakładanych przez graczy. Tradycyjny system leveli zastąpili zestawem czekających na zaliczenie achievementów, a wśród dostępnych nagród zaoferowali dodatkowe avatary oraz prestiżowe tytuły, wyróżniające najlepszych użytkowników.

Ostatnia modyfikacja 29 czerwca 2010

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2 - 10  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 122 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bloodline Champions: 12+

Bloodline Champions Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 6200 lub lepsza)
  • 1.2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7