Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2019, 16:21

autor: Vergil

Battlerite Royale – dziś premiera w modelu free-to-play

Battlerite Royale wychodzi z Wczesnego dostępu na Steamie i przechodzi na model darmowy z mikropłatnościami. Z tej okazji deweloperzy z firmy Stunlock Studios przygotowali obszerną łatkę, w której między innymi wprowadzają nowych Czempionów i rozbudowują mapę.

Na dzisiaj zaplanowano oficjalną premierę Battlerite Royale, czyli multiplayerowej gry akcji typu battle royale, osadzonej w uniwersum wykreowanym na potrzeby gry Battlerite. Produkcja, którą od września 2018 roku można było sprawdzić w ramach płatnego Wczesnego dostępu na platformie Steam, zadebiutuje w modelu free-to-play (darmowym z opcjonalnymi mikrotransakcjami) o 18:00 polskiego czasu, jak można wyczytać w oficjalnym ogłoszeniu. Z tej okazji odpowiedzialna za rozwój omawianego tytułu ekipa Stunlock Studios przygotowała obszerną aktualizację; sprawdźmy więc, jakie zmiany zamierzają wprowadzić deweloperzy.

Zacznijmy od tego, że w łatce oznaczonej numerem 1.0 twórcy oddadzą w nasze ręce trójkę nowych Czempionów (grywalnych postaci) – podczas gdy Oldur potrafi zaginać czasoprzestrzeń, Taya przyzywa tornada, z kolei Pearl specjalizuje się w atakach wodnych. Zmian doczekała się również sama wyspa Talon (pole bitwy), którą rozbudowano o dwie nowe strefy – Frozen Plateau oraz Trade's Islet. Poza tym patch wprowadzi tak zwany Battl Pass – oprócz jego darmowej wersji dostępna będzie płatna edycja (Premium Pass), której posiadacze otrzymają rozmaite dodatki kosmetyczne.

Premiera Battlerite Royale to również okazja do zresetowania rankingów i rozpoczęcia pierwszego sezonu zmagań (Battle Season 1), wprowadzenia tak zwanych poziomów i zadań sezonowych czy przemodelowania misji dziennych. Deweloperzy nie omieszkali przy tym wprowadzić zmian w interfejsie oraz zdeptać szeregu bugów, których listę znajdziecie pod tym adresem.

Jedną z nowości wprowadzonych w łatce 1.0 do gry Battlerite Royale jest trójka nowych Czempionów. - Battlerite Royale – dziś premiera w modelu free-to-play - wiadomość - 2019-02-19
Jedną z nowości wprowadzonych w łatce 1.0 do gry Battlerite Royale jest trójka nowych Czempionów.

Przypomnijmy, że Battlerite Royale to spin-off Battlerite'a – produkcji typu MOBA z 2017 roku – w którym gracze toczą starcia na śmierć i życie na stopniowo zmniejszającej się arenie. W trakcie zabawy kontrolują Czempionów, z których każdego wyposażono w unikalne zdolności oraz cechy. W przeciwieństwie do pierwowzoru, nie uświadczymy tu ani sojuszniczych jednostek sterowanych przez sztuczną inteligencję, ani wieżyczek, a sam system walki jest czysto zręcznościowy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Battlerite Royale
  2. Battlerite Royale na platformie Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlerite Royale

Battlerite Royale