Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitch
Okładka Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection (Switch)
OkładkaAnnapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection (Switch)

Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection Switch

Pudełkowa kompilacja 12 gier z katalogu tytułowego wydawcy. Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection wypuszczono w nakładzie 2500 egzemplarzy i wydano w formie zestawu wzbogaconego o album z grafikami oraz etui na konsolę.

Przygodowe | pakiet

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection Premiera Switch

26października2023

producent: Annapurna Interactive wydawca: Annapurna Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection jest kompilacją dwunastu gier z różnych gatunków, pochodzących z katalogu wydawniczego firmy Annapurna Interactive. Pakiet stanowi owoc współpracy tytułowego wydawcy oraz firmy iam8bit.

Mechanika

Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection zawiera dwanaście gier reprezentujących cztery odmienne gatunki. Podczas gdy Donut County i Gorogoa to gry logiczne, Hindsight, I Am Dead, What Remains of Edith Finch, If Found..., The Artful Escape oraz Kentucky Route Zero: TV Edition zaliczają się do przygodówek, Neon White, Solar Ash i The Pathless to gry akcji, z kolei Sayonara Wild Hearts jest grą zręcznościową.

Kwestie techniczne

Kompilacja Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection została wypuszczona w limitowanym nakładzie 2500 egzemplarzy. Oprócz opakowania mieszczącego kartridż z grami, w pakiecie znajdziemy oprawiony w płótno album z grafikami pochodzącymi z poszczególnych produkcji, a wszystko to zapakowano w wysokiej jakości etui z logotypem wydawcy. Dodatkowo zestaw zawiera etui na kartridż oraz konsolę Nintendo Switch, również ozdobione logotypem Annapurna Interactive.

Ostatnia modyfikacja 27 lutego 2024

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection: 16+