Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCSwitchiOS
Okładka Hindsight (PC)
OkładkaHindsight (PC)

Hindsight

Eksploracyjna gra przygodowa, opracowana przez Joela McDonalda – autora ciepło przyjętego Prune. W Hindsight wcielamy się w kobietę, która próbując nadać sens swemu życiu, wraca do odległych wspomnień i porzuconych marzeń.

Przygodowe | point-and-click | indie | eksperymentalne/artystyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hindsight Premiera

gru2021

PC Switch iOS

Hindsight jest eksploracyjną przygodówką, opracowaną przez niezależnego dewelopera Joela McDonalda – autora ciepło przyjętej gry Prune. Wydaniem tej produkcji zajęła się natomiast wyspecjalizowana w artystycznych projektach firma Annapurna Interactive.

Fabuła

Hindsight opowiada o życiu pewnej kobiety, prezentując jej dzieje od momentu narodzin, aż do chwili, w której rozpoczyna się akcja gry. Wracając do swoich wspomnień i porzuconych marzeń, protagonistka stara się nadać sens swojemu życiu.

Mechanika

Rozgrywka w Hindsight toczy się powoli. Uważnie oglądając rozmaite przedmioty – od wyposażenia domu, po osobiste rzeczy bohaterki – przenosimy się do rozmaitych wspomnień z przeszłości kobiety, a także jej marzeń, które ostatecznie się nie spełniły. W ten sposób z czasem dowiadujemy się coraz więcej o protagonistce, jej przeżyciach i motywacjach, jednocześnie pomagając bohaterce w nadaniu jej życiu sensu.

Kwestie techniczne

Hindsight posiada barwną grafikę utrzymaną w charakterystycznej, oszczędnej w detale, kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Hindsight: 12+

PC
Switch
iOS