Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Chivalry - seria gier

Chivalry 2
Chivalry 2

Akcji 2020

Chivalry II to kontynuacja nastawionej na tryb multiplayer pierwszoosobowej gry akcji z 2012 roku. Ponownie bierzemy udział w sieciowych starciach w realiach przypominających średniowiecze. Tym razem mają one jednak większą skalę i możemy w nich korzystać z koni.

PC

Chivalry: Medieval Warfare
Chivalry: Medieval Warfare

Akcji 16 października 2012

Przeznaczona wyłącznie do zabawy w trybie wieloosobowym gra akcji autorstwa niezależnego studia Torn Banner. Chivalry: Medieval Warfare pozwala graczom wcielić się w role średniowiecznych wojowników i wziąć udział w krwawym konflikcie pomiędzy Zakonem Masońskim a Rycerzami Agathiańskimi. Sednem rozgrywki są widowiskowe potyczki dla maksymalnie 32 uczestników. Na polu bitwy każdy z graczy kontroluje poczynania jednego bohatera, przy czym zależnie od wybranej klasy postaci dysponuje on innym uzbrojeniem i pełni odmienną rolę w starciu. Twórcy pokusili się o rozbudowany system walki, pozwalający na pełną kontrolę nad wyprowadzanymi ciosami, blokami i unikami. Nabywane w boju doświadczenie pozwala na opanowanie nowych umiejętności, a także zdobycie cennych trofeów i zaszczytnych tytułów.

PCPS4XONEX360PS3