Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Chivalry - seria gier

Chivalry 2
Chivalry 2

Akcji 8 czerwca 2021

Chivalry 2 to sieciowa gra pozwalająca brać udział w średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP. Gra może się pochwalić znacznie większą skalą starć niż pierwsze Chivalry, pozwalając na potyczki z 64 graczami. Tytuł opracowało studio Torn Banner.

PCPS5XSXPS4XONE

Chivalry: Medieval Warfare
Chivalry: Medieval Warfare

Akcji 16 października 2012

Przeznaczona wyłącznie do zabawy w trybie wieloosobowym gra akcji autorstwa niezależnego studia Torn Banner. Chivalry: Medieval Warfare pozwala graczom wcielić się w role średniowiecznych wojowników i wziąć udział w krwawym konflikcie pomiędzy Zakonem Masońskim a Rycerzami Agathiańskimi. Sednem rozgrywki są widowiskowe potyczki dla maksymalnie 32 uczestników. Na polu bitwy każdy z graczy kontroluje poczynania jednego bohatera, przy czym zależnie od wybranej klasy postaci dysponuje on innym uzbrojeniem i pełni odmienną rolę w starciu. Twórcy pokusili się o rozbudowany system walki, pozwalający na pełną kontrolę nad wyprowadzanymi ciosami, blokami i unikami. Nabywane w boju doświadczenie pozwala na opanowanie nowych umiejętności, a także zdobycie cennych trofeów i zaszczytnych tytułów.

PCPS4XONEX360PS3