Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2024, 17:09

autor: Kamil Kleszyk

Średniowieczne Chivalry 2 dostępne za darmo w Epic Games Store

Trzecia darmówka rozdawana z okazji „Mega Wyprzedaży” w Epic Games Store została oficjalnie ujawniona. Jest nią średniowieczna gra akcji Chivalry 2.

Źródło fot. Tripwire Interactive
i

Aktualizacja

Przeciek się potwierdził – w Epic Games Store można już odebrać grę Chivalry 2. Dodacie ją do swojej kolekcji, klikając w poniższy przycisk (najpierw trzeba się zalogować). Oferta obowiązuje do 6 czerwca do godz. 17:00 polskiego czasu, kiedy to zostanie udostępniona kolejna „tajemnicza produkcja”.

Chivalry 2 za darmo w Epic Games Store

Oryginalna wiadomość (29 maja)

„Mega Wyprzedaż” w Epic Games Store na dobre się rozkręciła. W trakcie trwającej od 16 maja akcji włodarze platformy rozdali już Dragon Age: Inkwizycję oraz Farming Simulator 22. Drugą z tych produkcji można bez żadnych dodatkowych kosztów przypisać do swojego konta do jutra (30 maja) do godziny 17:00.

Farming Simulator 22 za darmo w Epic Games Store

To z kolei oznacza, że miejsce popularnego symulatora rolnictwa zajmie kolejna produkcja. Jaka? Oficjalnie jej tytuł nie został jeszcze ogłoszony, ale dzięki krótkiemu filmikowi, jaki w serwisie X udostępniła firma Epic Games, niemal pewne jest, że będzie nią Chivalry 2.

Jeśli faktycznie owa pierwszoosobowa gra akcji weźmie udział w rozdawnictwie, nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Wszakże kilka dni temu słynący z niezwykle sprawdzonych źródeł informator billbil-kun donosił o takiej możliwości.

Chivalry 2 zadebiutowało w 2021 roku na PC oraz konsolach XOne, PS4, XSX/S oraz PS5. Tytuł spotkał się wówczas z dosyć ciepłym przyjęciem – w serwisie OpenCritic średnia jego ocen wynosi 82%. Na Steamie z kolei 81% recenzji graczy jest pozytywnych.

Jak już wspomniałem, w Chivalry 2 akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Rozgrywka w głównej mierze koncentruje się na potyczkach z innymi graczami (w sumie może być ich aż 64) przy użyciu różnego rodzaju broni białej oraz łuków i kusz.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej