Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2021, 09:13

Chivalry 2 - znamy termin premiery i zamkniętych beta-testów

Deweloperzy z firmy Torn Banner Studios przekazali, że gra Chivalry 2 zadebiutuje 8 czerwca tego roku. Produkcja będzie dostępna na pecetach oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

W SKRÓCIE:

  1. Chivalry 2 zadebiutuje 8 czerwca tego roku;
  2. 26 marca rozpocznie się zamknięta beta gry;
  3. cena wydania pecetowego to 159 złotych.

Twórcy Chivalry 2 – kontynuacji udanego Chivalry: Medieval Warfare, która powstaje w firmie Torn Banner Studios – poinformowali, że ich dzieło trafi na rynek 8 czerwca 2021 roku. Wcześniej, bo 26 marca, wystartuje zamknięta beta omawianej produkcji. Wieści zostały przekazane w czasie pokazu Epic Games Store Spring Showcase (pecetowa wersja to exclusive EGS).

Chivalry 2 pozwoli nam brać udział w olbrzymich, średniowiecznych bitwach i ma cechować się rozbudowanym systemem walki wręcz. Gracze wybiorą jedną z czterech podstawowych klas i będą mogli korzystać z bogatego arsenału narzędzi mordu. Na polach bitew pojawią się także potężne maszyny oblężnicze, takie jak katapulty, balisty czy trebusze.

Na pecetach Chivalry 2 kupimy za 159 złotych. Poza komputerami produkcja zmierza również na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X / S, ale ceny tych wydań na razie nie są znane (pre-ordery wersji konsolowych wystartują nieco później). Warto odnotować, że rozgrywka będzie crossplatformowa – użytkownicy wszystkich urządzeń pobawią się wspólnie na tych samych serwerach.

  1. Chivalry 2 – strona oficjalna