Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Ni no Kuni - seria gier

Ni no Kuni: Cross Worlds
Ni no Kuni: Cross Worlds

RPG 25 maja 2022

Ni No Kuni: Cross Worlds to sieciowy spin-off serii jRPG rozwijanej przez studio Level 5. Tym razem otrzymaliśmy produkcję MMORPG przedstawiającą inną, fikcyjną grę MMORPG, która stała się o wiele bardziej rzeczywista niż dowolny tytuł VR.

PCANDiOS

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

RPG 20 września 2019

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to odświeżona wersja popularnego japońskiego RPG-a z PlayStation 3. W porównaniu z pierwowzorem autorzy ulepszyli nie tylko grafikę, ale również rozgrywkę.

PCPS4XONE

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

RPG 23 marca 2018

Kolejna odsłona popularnego cyklu jRPG opracowana przez Level 5. Głównym bohaterem Ni no Kuni 2 jest młody król Evan Pettiwhisker Tildrum wypędzony z własnego królestwa. Na szczęście niejaki Roland postanowił pomóc mu odzyskać tron. Tytuł zachwyca za sprawą kolorowej oprawy graficznej, inspirowanej filmami animowanymi wytwórni Ghibli.

PCPS4XONESwitch

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

RPG 9 grudnia 2010

Gra jRPG, która powstała przy współpracy z japońskim studiem animacji Ghibli. Gracze wcielają się w 13-letniego chłopca, który przenosi się do magicznego świata, by uratować swoją matkę i pokonać złego czarnoksiężnika. Na swojej drodze spotka wielu sojuszników, a także magiczne stworzenia, które pomogą mu w trudnej walce.

SwitchPS3NDS