Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2018, 09:42

autor: Góral

25 minut rozgrywki z Ni no Kuni 2

W sieci pojawiło się 25-minutowe nagranie z rozgrywką z wyczekiwanej gry jRPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, która ukaże się w marcu na konsoli PlayStation 4 i PC-tach.

W Ni no Kuni II: Revenant Kingdom król Evan będzie walczył o swoje królestwo, z którego został wypędzony. - 25 minut rozgrywki z Ni no Kuni 2 - wiadomość - 2018-01-04
W Ni no Kuni II: Revenant Kingdom król Evan będzie walczył o swoje królestwo, z którego został wypędzony.

Na kanale lzuniy w serwisie YouTube pojawiło się dość długie, bo trwające około 25 minut nagranie z rozgrywką z wyczekiwanego jRPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Materiał podzielono na dwie części. Pierwsza, trwająca przez około siedem pierwszych minut, przedstawia walkę o ziemię, na której powstanie królestwo Evana – głównego bohatera produkcji. Różni się ona nieco od normalnych starć, gdyż kierujemy w niej niewielką armią składającą się maksymalnie z czterech oddziałów zróżnicowanych jednostek, np. łucznikami i rycerzami.

Druga część nagrania prezentuje klasyczną rozgrywkę. Evan i Roland zostają pojmani przez piratów i skazani na śmierć, ale z pomocą przychodzi im dziewczynka Tani. To jednak nie koniec kłopotów, gdyż bohaterowie zostają zabrani do bazy wroga, gdzie wpadają w ręce wodza Batu.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom w skrócie:
  • gra jRPG od studia Level 5;
  • ukaże się na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych;
  • premiera odbędzie się 28 marca.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom ukaże się na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych. Produkcja miała zadebiutować w listopadzie 2017 roku, jednak premiera została przełożona na 19 stycznia 2018 roku. Ostatecznie okazało się, że projekt nie pojawi się na rynku w tym miesiącu i poczekamy na niego do 28 marca. Deweloperzy ze studia Level 5 potrzebują więcej czasu, gdyż podczas dewelopingu wpadli na nowe pomysły związane z rozgrywką (tryby Potyczki oraz Królestwa), które postanowili wprowadzić do pełnej wersji. Gra została zapowiedziana dwa lata temu, więc skoro czekaliśmy na nią tyle czasu, to kilka tygodni więcej raczej nie robi różnicy, ważne jedynie, żeby tytuł okazał się równie dobry, a nawet lepszy niż poprzednia odsłona.