Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2021, 10:59

Ni no Kuni: Cross Worlds - przebojowe MMORPG trafi na PC

Dzięki tajwańskiej agencji ratingowej dowiedzieliśmy się, że powstaje pecetowa wersja Ni no Kuni: Cross Worlds, czyli gry MMORPG będącej spin-offem popularnego japońskiego cyklu.

Mamy dobre wieści dla fanów serii Ni no Kuni. Okazuje się, że trwają prace nad pecetową wersją Ni no Kuni: Cross Worlds, czyli spin-offa należącego do gatunku MMORPG. Obecnie gra dostępna jest tylko na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

O istnieniu wersji pecetowej dowiedzieliśmy się dzięki tajwańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe. W jej bazie danych odnaleziono wzmiankę o Ni no Kuni: Cross Worlds, gdzie wśród platform sprzętowych wymieniono PC.

Gra ukazała się na iOS-ie i Androidzie dwa miesiące temu. Był to jeden z najbardziej udanych mobilnych debiutów tego roku. Przez 11 pierwszych dni na rynku produkcja wygenerowała 101,3 mln dolarów przychodu, co jest wynikiem lepszym, niż te uzyskane przez takie hity, jak Pokemon GO czy Genshin Impact.

Obecnie w Ni no Kuni: Cross Worlds mogą grać tylko użytkownicy z Azji. Mamy nadzieje, że zarówno wersje mobilne, jak i nadchodzące pecetowe wydanie zostaną udostępnione także w Europie.

  1. Ni no Kuni: Cross Worlds - oficjalna strona gry