Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2021, 10:50

Hellblade: Senua's Sacrifice otrzymało next-genowy patch na Xbox Series X|S [Aktualizacja]

Hellblade: Senua's Sacrifice otrzymało na Xboksie Series X|S darmową next-genową łatkę. Wprowadza ona szereg poprawek graficznych, w tym raytracing DirectX. Analogiczny patch ma także zawitać na PC.

Aktualizacja

Ninja Theory zapowiedziało, że na PC również trafi analogiczna łatka wprowadzająca usprawnienia graficzne, takie jak ray tracing. Data jej premiery nie została jednak podana.

Oryginalna treść

Hellblade: Senua's Sacrifice otrzymało na Xboksie Series X|S next-genową łatkę. Jest ona dostępna za darmo dla każdego posiadacza gry w wersji na Xboksa One. Patch oferuje szereg poprawek graficznych, w tym ray tracing DirectX oraz specjalny tryb powiązany z rozdzielczością obrazu. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się całość, to możecie obejrzeć poniższy zwiastun.

Hellblade: Senua's Sacrifice to gra akcji osadzona w świecie zainspirowanym mitologią nordycką. Opowiada o losach wojowniczki o imieniu Senua, która udaje się do piekła, by uwolnić swojego ukochanego. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 83%, a nasz recenzent przyznał jej 8,5/10 punktów.

  1. Hellblade – oficjalna strona serii
  2. Hellblade: Senua's Sacrifice - poradnik do gry
E3 2021