Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2023, 16:05

Xbox Game Pass na marzec z Civ 6 i świetnym jRPG

Poznaliśmy listę gier, które trafią do PC/Xbox Game Passa w pierwszej połowie marca 2023 roku. Jest ona dość skromna, niemniej zawiera Civilization 6 i świetne jRPG Ni no Kuni II.

Źródło fot. 2K Games.
i

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate mniej więcej do połowy marca 2023 roku. Tym razem jest ich sześć… choć tak naprawdę są tylko cztery.

Dwie z nich, mianowicie Dead Space 2 i Dead Space 3, są bowiem od dawna dostępne w Game Passie, a teraz zostaną dodane w wersji streamingowej. Warto za to zwrócić uwagę na dwa tytuły, które debiutują na Xboxach – świetną bijatykę Guilty Gear: Strive oraz Valheim (wczesny dostęp). Poza tym czeka nas szósta „Civka” i uznane jRPG.

Pełną listę tytułów (wraz z platformami i datami) znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na marzec 2023

Gry, które 15 marca opuszczą PC/Xbox Game Passa, zostały ujawnione nieco wcześniej. Będzie ich osiem, a za największą stratę należy uznać Marvel's Guardians of the Galaxy. Z pełną listą możecie zapoznać się w osobnej wiadomości.

Natomiast kolejne gry, które trafią do Game Passa, poznamy w drugiej połowie marca.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej