Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Operation Flashpoint - seria gier

Operation Flashpoint: Red River
Operation Flashpoint: Red River

Akcji 21 kwietnia 2011

Trzecia odsłona popularnego cyklu taktycznych FPS-ów. Tym razem bierzemy udział w walkach toczących się na terenie Tadżykistanu. Akcja gry toczy się na terenach Tadżykistanu, czyli kraju osadzonego pomiędzy Afganistanem, Uzbekistanem, Kirgistanem oraz Chinami. W porównaniu z poprzednimi odsłonami zmniejszono realizm i postawiono na tryb kooperacyjny.

PCX360PS3

Operation Flashpoint: Dragon Rising
Operation Flashpoint: Dragon Rising

Akcji 6 października 2009

Oficjalna kontynuacja niezwykle popularnej taktycznej gry akcji Operation Flashpoint: Cold War Crisis z roku 2001. Akcja toczy się na bogatej w ropę niewielkiej wyspie Skira umiejscowionej w Azji Wschodniej. Gra stawia na realizm pola walki i często wystarczy jedna kula aby pożegnać się ze światem. Istotną rolę odgrywa też sterowanie członkami drużyny.

PCX360PS3

Operation Flashpoint: Elite
Operation Flashpoint: Elite

Akcji 28 października 2005

Operation Flashpoint: Cold War Crisis, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, w wersji na Xboxa. Mamy do czynienia z kampanią z oryginału, 14 nowymi misjami, a także z edytorem map.

XBOX

Operation Flashpoint: Platynowa Edycja
Operation Flashpoint: Platynowa Edycja

Akcji 12 sierpnia 2004

Specjalna, Platynowa edycja znakomitej gry wojennej Operation Flashpoint: Cold War Crisis. W jej skład poza wspomnianym tytułem wchodzą dwa dodatki do niego: Operation Flashpoint: Gold Upgrade i Operation Flashpoint: Resistance.

PC

Operation Flashpoint: Gold Upgrade
Operation Flashpoint: Gold Upgrade

Akcji 3 grudnia 2001

Oficjalny pakiet dodatków do wydanego przez Codemasters taktycznego symulatora wojennego – Operation Flashpoint. Zestaw zawiera także cztery nowe pojazdy, cztery dodatkowe rodzaje broni, dwie misje w trybie gry pojedynczej oraz pięć map do gry wieloosobowej. Całość wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

PC

Operation Flashpoint: Cold War Crisis
Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Akcji 22 czerwca 2001

Zatwardziali komuniści przeciwni reformom próbują przywrócić „stary porządek” i to właśnie Ty musisz im przeszkodzić. Operation Flashpoint to taktyczna, wojenna gra akcji pozwalająca graczowi na prawie niczym nie skrępowaną swobodę działania.

PC