Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: So Blonde: Blondynka w opałach

So Blonde: Blondynka w opałach - GER
So Blonde: Blondynka w opałach - GER

demo gryrozmiar pliku: 396,1 MB

So Blonde to wydana przez firmę Anaconda gra przygodowa, do której scenariusz napisał Steve Ince, autor mający na swoim koncie historie do takich gier jak Broken Sword czy Beneath a Steel Sky. Gwarantuje to dobrą zabawę, ciekawą fabułę i przede...

So Blonde: Blondynka w opałach - poradnik do gry

poradnik do gry7 lipca 2008

Poradnik do przygodowej gry „So Blonde” to ilustrowany opis przejścia, dzięki któremu bez problemów pomożecie Sunny Blonde odnaleźć się w roli rozbitka na tropikalnej wyspie pełnej magii, piratów, tubylców oraz wielu zaskakujących wydarzeń.

So Blonde: Blondynka w opałach - recenzja gry
So Blonde: Blondynka w opałach - recenzja gry

recenzja gry18 czerwca 2008

Światowa premiera 14 marca 2008. Ta blondyna... ta blondyna... Tnie me serce tak jak ser... Wielbicieli goudy, ementalera i kawałów o blondynkach zapraszamy do przesympatycznej przygody w towarzystwie Sunny Blonde.

Captain Morgane and the Golden Turtle nową grą przygodową od twórców Gray Matter

wiadomość26 lipca 2011

Firma Reef Entertainment ujawniła plany wydania przygodowej gry Captain Morgane and the Golden Turtle. Jej produkcją zajmie się studio Wizarbox, twórca wydanej w zeszłym roku przygodówki Gray Matter.

Wysyp informacji o Captain Morgane, czyli kontynuacji So Blonde
Wysyp informacji o Captain Morgane, czyli kontynuacji So Blonde

wiadomość4 września 2010

Wspominaliśmy już o kontynuacji przygodówki So Blonde, choć wtedy brakowało jakichkolwiek szczegółowych informacji na temat tej produkcji. Na szczęście niemiecki serwis Adventure-treff postanowił wydusić z twórców sporą porcję konkretów oraz pierwsze screeny.

Gra Roku 2008: Najlepsza polonizacja – kategoria dodatkowa
Gra Roku 2008: Najlepsza polonizacja – kategoria dodatkowa

wiadomość11 lutego 2009

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

PC
Wii
NDS
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz