Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Disciples: Liberation
Disciples: Liberation
Disciples: Liberation Game Box

Najciekawsze materiały do: Disciples: Liberation

Czekacie na kolejne Heroes of Might & Magic? Wraca Disciples, jego wielki konkurent. Jest też zwiastun
Czekacie na kolejne Heroes of Might & Magic? Wraca Disciples, jego wielki konkurent. Jest też zwiastun

wiadomość11 lutego 2021

Disciples: Liberation to nowa gra Frima Studio, która jest kontynuatorem znanej serii strategii z elementami RPG. Mamy jej zwiastun, a także wiemy, mniej więcej, czego się po niej spodziewać.

PC
PS4
XONE
PS5
XSX
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.02.2021 18:57
CJzSanAndreas
3
Chorąży

Jak chodziłem do gimnazjum to bardzo dużo grałem w dyscypliny, ale trzeci część już nie zrobiła takiego wrażenia jak dwójka.

13.02.2021 14:07
oPAINo
1
odpowiedz
oPAINo
3
Legionista

Mam szczerą nadzieję, że najbardziej będzie przypominać dwójkę, choć to mało prawdopodobne. Najbardziej mi zależy na systemie walki, bo to był jeden z fundamentów tej wspaniałej zabawy :)

13.02.2021 15:42
odpowiedz
Lezorat
31
Centurion

To co ja widzę w idealnej kontynuacji to:
Styl graficzny podobny do drugiej części i ten ponury mroczny klimat - miało to swój urok a co to systemu walki to albo ten stary można lekko zmodyfikować np zwiekszając ilość jednostek w szeregu do 4 lub 5 albo już ewentualnie pokombinować coś z tym z Darkest Dungeon. Nie ukrywam, że te dwa style jakoś najbardziej przypadły mi do gustu. Ten z disciples 3 to odpada ale prawdopodobnie znowu będzie taki. Dodać jakieś nowe grywalne rasy typu: zielonoskórzy czy mroczne elfy. Przystosować pozostałe rzeczy do współczesnych standardów i tyle.

post wyedytowany przez Lezorat 2021-02-13 16:11:31