Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Game Box

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

Gra RPG Square-Enix / Eidos

Data premiery gry: 29 lipca 2017

Jedenasta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu japońskich gier RPG firmy Square Enix. Akcja Dragon Quest XI: In Search of Departed Time rozgrywa się w fantastycznej krainie Lotozetasia, zaś gracz przejmuje kontrolę nad jednym z mieszkańców wioski Ishi. W dniu 16-tych urodzin odkrywa on, że jest wcieleniem herosa, który przed wieloma laty zdołał ocalić świat od zagłady. Od tej pory życie młodzieńca całkowicie się zmienia, a jego dalsze losy stają pod znakiem zapytania. W towarzystwie wiernych przyjaciół nasz protagonista wyrusza w podróż, która ma przypieczętować jego przeznaczenie. Produkcja odznacza się mocno sandboksowym charakterem, a trzon zabawy stanowi eksploracja otoczenia, prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi i wykonywanie zlecanych przez nie zadań. Nieodłącznym elementem rozgrywki są toczone w systemie turowym starcia z przeciwnikami, w których do sukcesu niezbędne jest odpowiednie rozwinięcie postaci oraz dobór właściwego ekwipunku.

Więcej informacji o: Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive AgerpgfantasyjRPGturowe .

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - zwiastun rozgrywki #1

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - zwiastun rozgrywki #1 [4:47]

Materiał promujący Dragon Quest XI: In Search of Departed Time w wersji na konsolę PlayStation 4. To jedenasta odsłona kultowego cyklu japońskich gier RPG, której premiera zbiegła się w czasie z trzydziestymi urodzinami popularnej marki.

Dragon Quest XI ogromnym hitem w Japonii
Dragon Quest XI ogromnym hitem w Japonii

wiadomość2 sierpnia 2017

29 lipca na konsolach PlayStation 4 i 3DS w Japonii ukazała się gra Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Produkcja w ciągu pierwszych dwóch dni sprzedaży rozeszła się w nakładzie przekraczającym 2 miliony egzemplarzy.

Dragon Quest XI ukaże się na Zachodzie w 2018 r.
Dragon Quest XI ukaże się na Zachodzie w 2018 r.

wiadomość29 lipca 2017

Dzisiaj do sprzedaży w Japonii trafiła gra Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Z tej okazji firma Square Enix wreszcie potwierdziła, że ta produkcja jRPG doczeka się wersji anglojęzycznej. Jej premiera nastąpi w przyszłym roku.

Seria Dragon Quest trafi na Nintendo Switch
Seria Dragon Quest trafi na Nintendo Switch

wiadomość13 stycznia 2017

Do posiadaczy konsoli Nintendo Switch trafi nie tylko dziesiąta i jedenasta odsłona cyklu Dragon Quest, ale także specjalna wersja spin-offów z podserii Dragon Quest Heroes.

PS4
3DS
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz