Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Fire Emblem Fates: Birthright

Fire Emblem Warriors – spin-off Fire Emblem zmierza na Nintendo Switch
Fire Emblem Warriors – spin-off Fire Emblem zmierza na Nintendo Switch

wiadomość13 stycznia 2017

Jeszcze w tym roku na konsoli Nintendo Switch powinna pojawić się gra Fire Emblem Warriors. Produkcja jest spin-offem popularnego cyklu strategicznych RPG, który korzystać będzie z formuły serii Dynasty Warriors, stworzonej przez studio Omega Force.

RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS
RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS

wiadomość12 sierpnia 2016

W najnowszym przeglądzie omawiamy najlepsze gry RPG, w jakie można zagrać na konsoli przenośnej Nintendo 3DS. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy taktyki, akcji, klasyki, jak i dungeon crawlerów.

Podsumowanie Nintendo Direct - zapowiedziano Kirby: Planet Robobot i Paper Mario: Color Splash
Podsumowanie Nintendo Direct - zapowiedziano Kirby: Planet Robobot i Paper Mario: Color Splash

wiadomość4 marca 2016

Przygotowaliśmy zbiorczy artykuł, w którym publikujemy najważniejsze informacje z wczorajszej konferencji Nintendo Direct, gdzie Nintendo zapowiedziało kilka gier, w tym Kirby: Planet Robobot i Paper Mario: Color Splash.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.06.2019 03:15
RazjelIV
2
Junior
2.0

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Serio, nie warto. Jest za łatwa. FEF: Birthright od połowy przechodziłem tylko głównym bohaterem i postacią go supportującą. Serio. Najbardziej kuriozalne sytuacje, to takie, kiedy w starciu z finalnym bossem, na ekranie widzę, że boss ma całe... 0% szansy na trafienie mojej postaci. Taa...

Ostatnią walkę zakończyłem w 3 tury. I to dlatego, że 2 tury zajęło mi dobiegnięcie do bossa. Gdyby twórcy na starcie postawili Corrina bliżej, to zajęłoby mi to 1 turę.

Albo inna sytuacja. Leję się z kimś. Widzę, że zadałby mi 7 obrażeń (gdy miałem 43hp), ale ma 0% szansy na trafienie i 0% szansy na kryta. Ja składam oponenta jak origami (zadając mu 217 obrażeń [krytyk] w jego 40hp), ale w słabo zanimowanej scence, dostaje od niego srogie baty...

Nie ogrywałem Concuesta, ani Revelations i nawet nie ogram. Nie będę marnował kolejnych pieniędzy, żeby znów się tak zawieść.

Ogółem: 2/10

Postaci: 9/10

Przeciwnicy: 1/10

Muzyka: 3/10 (niby cos przygrywało, ale często podczas walki muzyka po prostu nie pasowała. Do tego śpiew jednej z postaci... CZEMU?! Jedno zdanie powtórzone w grze chyba z 70 razy. JEDNO ZDANIE! No i muzyka w "My Castle"... ANI JEDNEGO DOBREGO KAWAŁKA!

Fabuła: 1/10 (Taaa... O wojnie pomiędzy krajami przypomniałem sobie pod koniec gry...)
Do tego jeszcze bycie zmuszanym do grindu (nie miałbym nic przeciwko... Ale to powodowało wyexpienie postaci, więc gdzieś w 3/4 gry miałem maksymalny poziom postaci... Na zaawansowanej klasie).

Wyładowałem się. Dziekuję.

Jak podładuję telefon, to może nawet dorzucę zdjęcia, w których widać jak miażdżyłem wszystko (tabele obrażeń i trafienia), ale nie wiem czy będzie mi się chciało, więc jak ich nie będzie, to się nie zdziwcie.

zdecydowanie nie warto wydać na to nawet 50zł, a co dopiero ok. 150

post wyedytowany przez RazjelIV 2019-06-21 03:18:26
16.08.2020 10:40
Bieniu05
odpowiedz
Bieniu05
140
The100

RazjeIIV radze ci nie grindowac nastepnym razem masz nauczke