Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DSPSVPSP
Okładka Time Travelers (3DS)

Time Travelers

Nowa gra twórców takich hitów jak Professor Layton. Tym razem mamy do czynienia z bohaterami, którzy potrafią podróżować w czasie.

Przygodowe | podróże w czasie

Okładka Time Travelers (3DS)

producent: Level 5

data premiery gry:

12lip2012

3DS PSV

19lip2012

PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Time Travelers to nietypowa gra przygodowa stworzona przez Level-5. Deweloper jest znany z takich produkcji jak White Knight Chronicles (PS3), Jeanne d'Arc (PSP), czy serii Professor Layton (DS). W swoich dziełach japońskie studio często korzysta ze stylistyki mangowej, stawia na ciekawe pomysły oraz rozbudowaną fabułę.

W Time Travelers poznajemy piątkę pozornie niepowiązanych ze sobą bohaterów, w tym dziewczynę Mikoto Shinmichi, pewną reporterkę, czy elitarnego policjanta. Co łączy tę grupę? Każda z osób jest w plątana w wydarzenia związane z tajemniczym kataklizmem, który nawiedzi Tokio w przyszłości. Znaczna część przygody rozgrywa się w odbudowanej wersji miasta w 2031 roku, a centralnym motywem gry jest podróżowanie w czasie.

Produkcja zawiera wiele elementów poprzednich gier studia Level-5, czyli intrygujące postacie, ciekawą fabułę oraz pomysłowy system rozgrywki. Time Travelers jednocześnie wprowadza kilka świeżych koncepcji, dzięki którym może spodobać się nowym odbiorcom. Sama zabawa to płynne połączenie scen przerywnikowych z różnymi fragmentami rozgrywki – dokonujemy w nich wyborów i bierzemy udział w dynamicznych quick-time eventach. W każdym momencie można skorzystać z opcji cofnięcia czasu, aby naprawić błędy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Time Travelers

odpowiednia dla każdego wieku

Wieści ze świata (Time Travelers, The Walking Dead, World of Warcraft) 30/4/12
Wieści ze świata (Time Travelers, The Walking Dead, World of Warcraft) 30/4/12

wiadomość30 kwietnia 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatce do pecetowej wersji The Walking Dead, terminie premiery Time Travelers, a także systemie odzyskiwania ekwipunku w grze World of Warcraft

3DS
PSV
PSP