Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Król Artur: Sasi

Gry Król Artur i Orcs Must Die! przecenione na Steamie
Gry Król Artur i Orcs Must Die! przecenione na Steamie

wiadomość7 grudnia 2011

W ramach akcji Midweek Madness przecenio o 75% grę Król Artur wraz z wszystkimi dostępnymi rozszerzeniami. Dodatkowo produkcja Orcs Must Die! kosztuje dzisiaj ok. 12 złotych.

Paradox Interactive zapowiada King Arthur: Fallen Champions

wiadomość21 czerwca 2011

Firma Paradox Interactive ujawniła kolejną produkcję z cyklu King Arthur. Będzie to duży, samodzielny dodatek do pierwszego Króla Artura, wyprodukowanego przez studio Neocore Games. Do jego premiery dojdzie w trzecim kwartale tego roku.

Wieści ze świata (Fable III, Crysis 2, RACE '07) 22/04/11

wiadomość22 kwietnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu produkcji DS Lite, czwartym dodatku do RACE ’07, cyfrowej wersji Fable III, kolekcji Króla Artura, a także planach Cryteka. Zapraszamy do lektury.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.06.2010 14:06
szokerek
23
Chorąży

Pierwszy :D

19.06.2010 21:34
nevon13
odpowiedz
nevon13
23
Chorąży

I co podnieta??? Ciśnienie skacze??? I nie powiem co jeszcze.

Jakby ktoś znalazł recenzje tego DLC(ewentualnie sam zrecenzował) to byłbym wdzięczny bo podstawka niezła jest(nie Total War ale niezła, po prostu) a DLC w ciemno nie kupie.

09.09.2010 14:39
odpowiedz
mortis
26
wampir

Jestem już w końcowej fazie kampanii the saxons, więc pozwoliłem sobie napisać parę słów w ramach recenzji tego dodatku. Dodatek wprowadza nową kampanię,którą to wybieramy w menu głównym. Zgodnie z zapowiedziami twórców, wybieramy sobie warunki zwycięstwa w kampanii, których jest kilka, np. typowo militarne jak podbój wszystkich prowicji, pokonanie wszystkich jednostek Sidhów ale także ekonomiczne w postaci osiągnięcia ilości 200 000 jednostek złota i pożywienia. Po dokonaniu wyboru zaczynamy właściwą rozgrywkę. I tu koniec niespodzianek.
W przeciwieństwie do kampaniii z podstawki, gdzie rozpoczynaliśmy na południowo- zachodnim krańcu kontynentu, startujemy z terytorium na północnym-wschodzie z jedną prowincją i dwoma bohaterami(ilekroć byśmy nie zaczynali kampanii, zawsze są to ci sami, sir Wuffa i dugi, już nie pamiętam nazwy). Po obejrzeniu screenów bardzo zainteresowały mnie nowe jednostki,
które miały się pojawić w dodatku. I pojawiły się. Tyle tylko, że są dostępne tylko w kampanii(w trybie scenario ich nie uświadczymy) i to w różnej formie. Dla przykładu:
zaprezentowane na powyższych screenach jednostki przypominające anioły to tzw. guardians, którzy są bardzo potężni, ale ich rekrutację można przeprowadzić dopiero po ukończeniu questa z zagubionymi litaniami. Quest ten pojawia się... ... w 152 turze rozgrywki. Inne jednostki zdobywa się poprzez rozwój wiary(np. rycerze doomsday champions czy piechota saxon king's guards). Powyższe oddziały można po spełnieniu ww warunków regularnie rekrutować. W przypadku jednostek takich jak knights of rowena czy seraphim champions musimy poślubić odpowiednią niewiastę i w nagrodę dostajemy jeden oddział wspomnianych rycerzy, który z momentem zaślubin dołącza do armii głównego bohatera. Jeśli stracimy ich w walce to juz więcej ich nie zobaczymy( albo ściślej: nie zdobędziemy). Reszta nowych jednostek to nasi przeciwnicy walczący po stronie sidhów. Podsumowując: tym którym King Arthur się spodobał, podobać sie będzie także ten dodatek . Tym którym się nie spodobał- wiadomo co.

13.01.2011 22:39
odpowiedz
Domela12
20
Chorąży

Hej mam problem z podstawką pomoże ktoś?

26.07.2012 14:13
😉
odpowiedz
nowy jigsaw112
32
Pretorianin

Szkoda, że nie ma tu już misji tekstowych, które bardzo przypadły mi do gustu w podstawce. Na plus trzeba zaliczyć fajne warunki zwycięstwa oraz moduł dyplomatyczny, którego brakowało mi w oryginale. 7/10