Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Inside

To strona z ocenami gry Inside. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
Switch
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.10.2016 14:29
Dhampire
27
Chorąży
7.0

Zachwyciły mnie zapowiedzi, ale sama gra już nie aż tak. Klimat jest, muzyka całkiem fajna (tworzy dość złowrogi klimat i trzyma w napięciu), gra się sprawnie i przyjemnie.
Byłam ciekawa zakończenia, ponieważ został obiecany WOW efekt.... ale niestety tu się zawiodłam mocno.
Według mnie gra nie jest warta ceny proponowanej, optymalnie by było maksymalnie 50 PLN, ponieważ nie ma replay value.
Ogólnie mogę polecić, ale nie spodziewajcie się cudów. Raczej oczekujcie miło spędzonych kilka chwil :)

26.10.2016 18:45
odpowiedz
Hydro2
122
Legend

Droga Pani :) Dziękujemy za info, ale tą grę już każdy ograł na PC :) Generalnie z większością się zgadzam, choć ocena 7 to imo za nisko. Pozdro :)

24.05.2018 22:20
👍
odpowiedz
Brexxxer94
13
Pretorianin
8.0

Dużo lepsze niż Limbo i Never Alone, które mi się nie podobały. Ciekawszy świat, fabuła, którą sami interpretujemy, ciekawe, momentami trudne zagadki i świetne, trochę absurdalne pomysły. Jedna z najlepszych gier logicznych 2,5D.