Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2019, 18:10

Twórcy Limbo prezentują grafiki ze swojej nowej gry

Studio Playdead podzieliło się materiałami ze swojego nowego projektu. Jednak twórcy Limbo oraz Inside nie zamieścili ich w mediach społecznościowych, lecz dołączyli do ofert pracy.

Duńscy twórcy znaleźli dość nietypowy sposób na pochwalenie się materiałami z gry. - Twórcy Limbo prezentują grafiki ze swojej nowej gry - wiadomość - 2019-07-08
Duńscy twórcy znaleźli dość nietypowy sposób na pochwalenie się materiałami z gry.

Od ponad dwóch lat wiemy że PlayDead – studio znane z nietypowych platformówek Limbo oraz Inside – pracuje nad kolejną grą. Jednak zdawało się, że od tego czasu zespół nie zamierza chwalić się swoim nowym projektem. Jedyne, czym podzielili się twórcy, to dwie grafiki koncepcyjne na Twitterze. W rzeczywistości duński deweloper był bardziej hojny, aczkolwiek – można by rzec – również nieco wstydliwy. Od miesięcy po sieci krążyły grafiki z nowej gry PlayDead, które – jak się okazało (dzięki, Resetera) – zamieszczono nie w mediach społecznościowych, lecz w ofertach pracy na oficjalnej stronie studia. Od tego czasu pojawiły się tam dwa kolejne obrazki.

Nowe materiały nie zdradzają zbyt wiele na temat projektu. - Twórcy Limbo prezentują grafiki ze swojej nowej gry - wiadomość - 2019-07-08
Nowe materiały nie zdradzają zbyt wiele na temat projektu.

Jeśli liczyliście, że nowe materiały zdradzą coś konkretnego na temat projektu, gorzko się rozczarujecie. Niemniej ujawniają one co nieco na temat świata gry. O ile wcześniej zakładaliśmy, że akcja będzie rozgrywać się w przestrzeni kosmicznej lub na (względnie) martwej planecie, o tyle teraz widzimy również bardziej zróżnicowane krajobrazy. Na razie trudno powiedzieć coś więcej, a jeśli wspomniane oferty pracy powiązane są z tym tytułem, to zapewne nie dowiemy się nic ponadto jeszcze przez długi czas.