Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 grudnia 2020, 17:01

Inside za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja. Jest to Inside. Grę można odebrać do jutra.

Na platformie Epic Games Store trwa świąteczne rozdawnictwo gier. Z tej okazji pojawiła się możliwość odebrania kolejnej darmowej produkcji. Po Tropico 5 przyszła kolej na Inside. Zainteresowani zdobyciem tytułu mają szansę przypisać go do swoich kont do godziny 17:00 następnego dnia.

Inside to zręcznościowa platformówka 2,5D opracowana przez studio PlayDead. W czasie przygody wcielamy się w nieznanego chłopca i przemierzamy mroczny świat, próbując uniknąć napotkanych przeszkód.

  1. Inside w Epic Games Store
  2. Inside - poradnik do gry
  3. Darmowe gry na Epic Games Store - aktualizowana lista na grudzień 2020

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej