Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Pure

Firma producent


Pure: wyprodukowane gry

Alone in the Dark: Illumination

Alone in the Dark: Illumination (PC)

Wydawcy gier Pure

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Pure:


Atari / Infogrames

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Pure


Alone in the Dark oraz Act of War w rękach THQ Nordic

Entelarmer, 19 września 2018, 19:55

Firma THQ Nordic wykupiła prawa do serii Alone in the Dark oraz Act of War od Atari. Niestety, na razie nie zdradzono żadnych konkretów dotyczących rozwoju obu marek.

Alone in the Dark: Illumination na prawie siedmiominutowym materiale

Jakub Mirowski, 1 lutego 2015, 13:10

W sieci pojawił się siedmiominutowy materiał z bety Alone in the Dark: Illumination. To dobra okazja, by zobaczyć, jak prezentuje się w akcji planowana na maj produkcja studia Pure.

Wieści ze świata (Games with Gold, beta Alone in the Dark: Illumination, The Witness) 29/1/2015

Góral, 29 stycznia 2015, 14:41

Dziś piszemy m.in. o grach, które w lutym trafią do promocji Games with Gold, startującej zamkniętej becie Alone in the Dark: Illumination czy też o postępach prac związanych z The Witness. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Alone in the Dark: Illumination – teaser i garść nowych informacji

Arantasar, 1 września 2014, 13:06

Studio Atari udostępniło zwiastun nowej odsłony cyklu Alone in the Dark, noszącej podtytuł Illumination. Oprócz tego pojawiły się informacje o samej grze – podstawą będzie tryb kooperacji, w którym będziemy mogli wcielić się w jednego z czterech bohaterów, a całość będzie działała na silniku Unreal Engine 4.

Atari zapowiada Alone in the Dark: Illumination i Haunted House

Adrian Werner, 20 sierpnia 2014, 10:51

Firma Atari zapowiedziała gry Alone in the Dark: Illumination i Haunted House, czyli nowe odsłony klasycznych serii grozy. Oba projekty zmierzają na pecety i pokazane zostaną w przyszłym tygodniu.