Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Neo Software: wyprodukowane gry

Alien Nations 2

Alien Nations 2 (PC)

Alien Nations

Alien Nations (PC)

Wydawcy gier Neo Software

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Neo Software:


JoWooD Entertainment AG

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Neo Software


Recenzja Alien Nations 2

Solnica, 24 września 2001, 11:15

Nie tak dawno za sprawą CD Projekt'u na półki sklepowe w naszym kraju trafiła polska wersja gry Alien Nation 2 (tytuł angielski The Nations). Dzisiaj znajdziecie u nas jej recenzję.

Dziś premiera Alien Nations 2

Sznur, 29 sierpnia 2001, 17:47

Dzisiaj firma CD Projekt wypuściła do sklepów na terenie całej Polski grę Alien Nations 2 (The Nations), sequel znakomitej strategii ekonomicznej firmy JoWooD. Gra w znacznym stopniu rozwija pomysły zastosowane przez twórców niezapomnianej serii Settlers, jeszcze bardziej urozmaicając rozgrywkę i wprowadzając kilka ciekawych rozwiązań.

Alien Nations 2 ukaże się w atrakcyjnym pakiecie

Sznur, 21 sierpnia 2001, 15:51

CD Projekt zdecydował się wydać najnowszą strategię firmy JoWooD, Alien Nations 2 (The Nations), w superpakiecie dostępnym wyłącznie w Polsce. W kartonowym pudełku znajdzie się Alien Nations 2, oraz pierwsza część gry, czyli Alien Nations w polskiej wersji językowej, obie w opakowaniach DVD. Dodatkowo otrzymamy podkładkę pod mysz zawierającą motyw graficzny z gry.

Polska wersja The Nations już o krok od ukończenia

Łosiu, 2 sierpnia 2001, 14:47

Jak poinformował nasz rodzimy dystrybutor CD Projekt Polska wersja najnowszej gry strategicznej firmy JoWooD, The Nations (dawniej Alien Nations 2) znajduje się już w końcowej fazie produkcji i 29 sierpnia trafi na półki sklepowe.

The Nations - Demo

Solnica, 26 lipca 2001, 17:15

W znajdującym się w naszym serwisie dziale Pliki znajdziecie dziś demo kolejnej ciekawej gry – The Nations. W Polsce dystrybutorem tego tytułu będzie CD Projekt a wyda go w wersji całkowicie zlokalizowanej (demo jest po angielsku).

Zapowiedź The Nations

Solnica, 10 lipca 2001, 12:52

Zapraszam do zapoznania się z kolejną, zamieszczoną na naszych łamach zapowiedzią, której tematem jest tym razem mająca się ukazać w sierpniu, a wydawana przez CD Projekt gra The Nations (Znana również pod tytułem Alien Nations 2).