Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Cranberry Productions

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Cranberry Productions:


dtp AG / Anaconda

Wiadomości dotyczące Cranberry Productions


Twórcy Black Mirror III zapowiedzieli przygodówkę The Lost Chronicles of Zerzura

Adrian Werner, 23 sierpnia 2011, 08:46

Na tegorocznym gamescomie znany z Black Mirror III zespół Cranberry Production ujawnił swój nowy projekt. Okazała się nim być przygodówka The Lost Chronicles of Zerzura.

Poradnik: Black Mirror III

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2011, 09:29

"Poradnik do gry Black Mirror III zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku bohatera, bonusy, a także rozwiązania zagadek i istotne uwagi."

Black Mirror III ozłocone

Hed, 18 stycznia 2011, 13:10

Trzecia odsłona mrocznych przygodówek Black Mirror weszła w fazę „gold” i trafiła do tłoczni - wiemy o tym z wiadomości opublikowanej przez firmę dtp-entertainment. Produkcja ma zostać wydana w nadchodzących tygodniach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Niestety nadal nie wiemy, czy znajdzie się dystrybutor, który sprowadzi ją do Polski.

Black Mirror III oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 16 czerwca 2010, 09:10

Firma dtp entertainment zapowiedziała oficjalnie trzecią odsłonę mrocznej serii przygodowych horrorów Black Mirror. Podobnie jak poprzednie dwie części, produkcja zostanie wydana wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Do jej premiery w krajach niemieckojęzycznych dojdzie 5 listopada bieżącego roku. Debiut w pozostałych państwach europejskich odbędzie się zapewne na początku 2011 roku.

Daty wydania przygodówek Mamba Games (Gray Matter, Black Mirror 2)

Hed, 15 grudnia 2009, 09:26

Firma Mamba Games, skupiająca się na tworzeniu i wydawaniu gier przygodowych, opublikowała plan wydawniczy na przyszły rok, który najwyraźniej dla fanów i fanek gatunku będzie całkiem ciekawy. Świadczą o tym premiery czterech wersji anglojęzycznych potencjalnie dobrych i nowych tytułów: Gray Matter, Ghost Pirates of Vooju Island, The Black Mirror II oraz 15 Days.

Przygodówka The Black Mirror II w złocie

Jiker, 18 września 2009, 11:17

Niemieckie studio deweloperskie Cranberry Productions oraz firma dtp entertainment poinformowały o ukończeniu produkcji pecetowej przygodówki The Black Mirror II, będącej kontynuacją udanej pozycji z 2003 roku. Czy zmiana dewelopera – twórcami oryginału byli ludzie z Future Games (m.in. Nibiru oraz Tale of a Hero) – wpłynie pozytywnie na jakość gry?

Black Mirror 2 - pierwsze screeny i informacje dotyczące fabuły

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 14:59

Black Mirror była jedną z lepszych gier przygodowych, jakie ukazały się na rynku na przestrzeni ostatnich kilku lat. Cechowała się świetnym klimatem grozy i wśród wielu zalet, do których zaliczyć można również niesztampowe zakończenie, posiadała jedną, z punktu widzenia wydawcy niezaprzeczalną wadę. Ciężko byłoby wymyślić jakąś kontynuację.

Black Mirror 2 potwierdzone

Vercetti, 25 stycznia 2007, 13:45

Przed kilkoma laty czeskie studio Future Games wypuściło na rynek mroczną przygodówkę o nazwie The Black Mirror. Pomimo tego, że tytuł zbierał przeciętne oceny w zachodnich mediach, gracze przyznawali mu częstokroć wyższe noty, tłumacząc to wciągającą fabułą oraz niepokojącym klimatem.