Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Red Tribe

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Red Tribe:


Warner Bros. Interactive Entertainment

Wiadomości dotyczące Red Tribe


Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)

Vercetti, 19 stycznia 2009, 07:53

Miniony tydzień to czas lekkiego ożywienia na polskim rynku gier. Półki rodzimych sklepów wzbogaciły się o dziesięć premierowych tytułów, a dystrybutorzy ruszyli z wyprzedażą starszych produktów. Także w planach wydawniczych na najbliższe tygodnie można już dopatrzeć się paru nowych pozycji. Byle do wiosny.

Brash Entertainment zamyka podwoje

Filip „fsm” Grabski, 17 listopada 2008, 10:22

Kolejne żniwo kryzysu finansowego – studio Brash Entertainment, znane z produkowania i wydawania gier opartych na filmowych licencjach, skończyło swą działalność.

Premiery gier w Polsce (25-29 sierpnia)

Vercetti, 1 września 2008, 13:50

Dziewięć nowych tytułów to całkiem niezły wynik jak na ostatni tydzień wakacji. Polscy dystrybutorzy postarali się, by urozmaicić graczom koniec sierpnia, a niektórym choć trochę osłodzić powrót do szkoły.

Nowa gra z serii Looney Tunes

Kuba, 13 marca 2008, 14:07

Co jest, doktorku? Lubisz gry z serii Looney Tunes? W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Sci/Eidos na mocy umowy z Warner Bros wyda niebawem Looney Tunes: Cartoon Conductor dla konsoli Nintendo DS.

Space Chimps nową propozycją Brash Entertainment

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2008, 09:09

Firma Brash Entertainment poinformowała, iż trwają prace nad grą zatytułowaną Space Chimps, opowiadającej o przygodach Hama III, prawnuka pierwszego szympansa wystrzelonego przez NASA w przestrzeń kosmiczną.

Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 13:22

Koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, Inc. opublikował w piątek oświadczenie prasowe, w którym ujawnił daty premier gier z serii Looney Tunes. Obie produkcje – ACME Arsenal oraz Duck Amuck – trafią na rynek tego samego dnia, 9-ego października bieżącego roku.

Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 22 maja 2007, 06:10

Amerykański oddział koncernu Nintendo ujawnił listę gier dedykowanych konsoli Wii, które w najbliższych miesiącach zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Wśród czternastu wymienionych tytułów, znalazły się dwa najważniejsze: Mario Strikers Charged Football oraz Metroid Prime 3: Corruption.

Pierwsze zrzuty ekranowe z Looney Tunes: Acme Arsenal

eLKaeR, 16 maja 2007, 12:32

Królik Bugs z ferajną szykuje się teraz do ponownego szturmu na wirtualną rzeczywistość w grze Looney Tunes: Acme Arsenal. Pierwsze informacje na temat tej nowej pozycji, bazującej na kreskówkach spod znaku Zwariowanych Melodii, podaliśmy Wam pod koniec stycznia bieżącego roku. Teraz wreszcie nadszedł czas na premierowe screenshoty.

Królik Bugs i inni na platformie Xbox 360 i Wii, a być może także na PlayStation 2

eLKaeR, 24 stycznia 2007, 09:09

Kreskówki spod znaku Looney Tunes, zwane w Polsce Zwariowanymi Melodiami, od kilkudziesięciu lat bawią zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Już wkrótce popularni animowani bohaterowie z Królikiem Bugsem na czele powrócą do świata elektronicznej rozrywki za sprawą gry o nazwie Looney Tunes: Acme Arsenal.