Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360WiiPS2
Okładka Looney Tunes: Acme Arsenal (X360)

Looney Tunes: Acme Arsenal

Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in.

Zręcznościowe | filmy animowane

Okładka Looney Tunes: Acme Arsenal (X360)

data premiery gry:

9paź2007

X360 Wii PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in. Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański i Marvin Marsjanin. Wśród zaimplementowanych awanturników jeden jest początkowo ukryty, więc trzeba go odblokować. Oczywiście wszystkie postaci pod względem wyglądu, zachowania i głosu nie ustępują swoim telewizyjno-kinowym odpowiednikom.

Rozgrywka polega głównie na bieganiu, skakaniu, walczeniu z przeciwnikami i rozwiązywaniu zagadek. Nie brakuje również dodatkowych atrakcji w formie chociażby kierowania pojazdami. Wirtualni bohaterowie otrzymali do swojej dyspozycji mnóstwo gadżetów marki Acme Corporation, znanej przede wszystkim miłośnikom przygód Strusia Pędziwiatra i Kojota Wilusia. Podczas zabawy odwiedzamy np. starożytny Egipt, legendarny zamek Camelot, powierzchnię Marsa, Dziki Zachód i pole bitwy z okresu II Wojny Światowej.

Looney Tunes: Acme Arsenal oferuje znakomitą rozrywkę zarówno jednemu użytkownikowi, jak i parze – właśnie dlatego zaimplementowano tryb kooperacji. W wersji niniejszej gry dla PlayStation 2 ten ostatni pozwala bawić się na wspólnym ekranie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Looney Tunes: Acme Arsenal

Klasyfikacja PEGI Looney Tunes: Acme Arsenal

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Looney Tunes: Acme Arsenal

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)
Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)

wiadomość19 stycznia 2009

Miniony tydzień to czas lekkiego ożywienia na polskim rynku gier. Półki rodzimych sklepów wzbogaciły się o dziesięć premierowych tytułów, a dystrybutorzy ruszyli z wyprzedażą starszych produktów. Także w planach wydawniczych na najbliższe tygodnie można już dopatrzeć się paru nowych pozycji. Byle do wiosny.

Nowa gra z serii Looney Tunes
Nowa gra z serii Looney Tunes

wiadomość13 marca 2008

Co jest, doktorku? Lubisz gry z serii Looney Tunes? W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Sci/Eidos na mocy umowy z Warner Bros wyda niebawem Looney Tunes: Cartoon Conductor dla konsoli Nintendo DS.

Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes
Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes

wiadomość19 sierpnia 2007

Koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, Inc. opublikował w piątek oświadczenie prasowe, w którym ujawnił daty premier gier z serii Looney Tunes. Obie produkcje – ACME Arsenal oraz Duck Amuck – trafią na rynek tego samego dnia, 9-ego października bieżącego roku.

Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii
Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii

wiadomość22 maja 2007

Amerykański oddział koncernu Nintendo ujawnił listę gier dedykowanych konsoli Wii, które w najbliższych miesiącach zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Wśród czternastu wymienionych tytułów, znalazły się dwa najważniejsze: Mario Strikers Charged Football oraz Metroid Prime 3: Corruption.

Pierwsze zrzuty ekranowe z Looney Tunes: Acme Arsenal
Pierwsze zrzuty ekranowe z Looney Tunes: Acme Arsenal

wiadomość16 maja 2007

Królik Bugs z ferajną szykuje się teraz do ponownego szturmu na wirtualną rzeczywistość w grze Looney Tunes: Acme Arsenal. Pierwsze informacje na temat tej nowej pozycji, bazującej na kreskówkach spod znaku Zwariowanych Melodii, podaliśmy Wam pod koniec stycznia bieżącego roku. Teraz wreszcie nadszedł czas na premierowe screenshoty.

X360
Wii
PS2