Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiX360PS2
Okładka Looney Tunes: Acme Arsenal (Wii)
OkładkaLooney Tunes: Acme Arsenal (Wii)

Looney Tunes: Acme Arsenal

Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Looney Tunes: Acme Arsenal Premiera

9paź2007

X360 Wii PS2

Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in. Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański i Marvin Marsjanin. Wśród zaimplementowanych awanturników jeden jest początkowo ukryty, więc trzeba go odblokować. Oczywiście wszystkie postaci pod względem wyglądu, zachowania i głosu nie ustępują swoim telewizyjno-kinowym odpowiednikom.

Rozgrywka polega głównie na bieganiu, skakaniu, walczeniu z przeciwnikami i rozwiązywaniu zagadek. Nie brakuje również dodatkowych atrakcji w formie chociażby kierowania pojazdami. Wirtualni bohaterowie otrzymali do swojej dyspozycji mnóstwo gadżetów marki Acme Corporation, znanej przede wszystkim miłośnikom przygód Strusia Pędziwiatra i Kojota Wilusia. Podczas zabawy odwiedzamy np. starożytny Egipt, legendarny zamek Camelot, powierzchnię Marsa, Dziki Zachód i pole bitwy z okresu II Wojny Światowej.

Looney Tunes: Acme Arsenal oferuje znakomitą rozrywkę zarówno jednemu użytkownikowi, jak i parze – właśnie dlatego zaimplementowano tryb kooperacji. W wersji niniejszej gry dla PlayStation 2 ten ostatni pozwala bawić się na wspólnym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,2 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Looney Tunes: Acme Arsenal

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Looney Tunes: Acme Arsenal Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
X360
Wii
PS2