Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Apogee Software

Firma producent

WWW: http://www.apogee1.com/index.shtml

Adres: P. O. Box 496389, Garland, Texas 75049-6389

Telefon: +1 972 2785655


Wiadomości dotyczące Apogee Software


Rise of the Triad Remastered ujawnione, premiera w przyszłym roku

Paweł Musiolik, 7 września 2020, 11:47

Wydawca 3D Realms oraz deweloperzy Destructive Creations i Apogee Software zapowiedzieli wydanie Rise of the Triad Remastered. Odświeżona klasyka trafi na PC, Nintendo Switch i niesprecyzowane konsole PlayStation oraz Xbox.

Twórcy Rise of the Triad wykupili studio 3D Realms [Aktualizacja]

Draug, 4 marca 2014, 08:12

Studio Interceptor Entertainment (mające na koncie ubiegłoroczne Rise of the Triad i pracujące obecnie nad Duke Nukem: Mass Destruction) nabyło 3D Realms – twórców serii Duke Nukem. Informację taką podał na Twitterze szef pierwszego z wymienionych zespołów. W najbliższym czasie ma się pojawić oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Rise of the Triad ma datę premiery - ruszyła przedsprzedaż gry z bonusem

Hed, 2 lipca 2013, 08:46

Znamy datę premiery gry Rise of the Triad - nowa odsłona klasycznej strzelanki pierwszoosobowej od firmy Apogee wyjdzie 31 lipca na PC. Osoby, które zamówią ją przed premierą otrzymają promocyjnie pakiet Apogee Throwback Pack, zawierający między innymi pierwowzór Rise of the Triad.

Rise of the Triad – nowy film z gry to 18 minut oldskulowego chaosu

Hed, 16 kwietnia 2013, 09:33

Pokazano 18 minut rozgrywki z gry Rise of the Triad. W nowej prezentacji studio Interceptor Entertainment skoncentrowało się na trybie multiplayer. Gra będzie szybka, zwariowana i wybuchowa – zupełnie jak pierwowzór z 1994 roku.

Rise of the Triad - nowy zwiastun z brutalnego FPS-a

Adrian Werner, 27 grudnia 2012, 07:38

Studio Interceptor Entertainment wypuściło nowy zwiastun z Rise of the Triad, czyli FPS-a będącego kontynuacją kultowej gry z 1994 roku.

Zapowiedziano nowe Rise of the Triad

Adrian Werner, 3 sierpnia 2012, 10:05

Na imprezie QuakeCon zapowiedziano FPS-a Rise of the Triad, czyli kontynuację strzelankowego klasyka z lat 90-tych. Gra zmierza na PC i wydana zostanie jeszcze w tym roku.

Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Powstanie wznowienie strzelaniny Rise of the Triad

Jiker, 26 sierpnia 2009, 13:30

Powstanie odrestaurowana wersja strzelaniny FPP Rise of the Triad: Dark War! Dewelopingiem gry zajmie się Apogee Software LLC. Informacja, zdradzona wcześniej w wywiadzie serwisu Voodoo Extreme ze Scottem Millerem została potwierdzona za sprawą nowego wpisu na oficjalnym Twitterze Apogee.

Take-Two składa pozew sądowy przeciwko 3D Realms

Jiker, 15 maja 2009, 10:15

Epopeja o bankructwie 3D Realms i pogrzebaniu powstających przez dwanaście lat przygód Duke’a wydaje się nie mieć końca. Dzisiaj prezentujemy Wam kolejny jej odcinek. Główną rolę odgrywa w nim koncern Take-Two Interactive, który zdecydował się na wystosowanie pozwu sądowego przeciwko ekipie 3D Realms.

Zostań drugim Duke Nukem

Jiker, 13 maja 2009, 19:20

9 maja na Twitterze zarządzanym przez Terry’ego Nagy, prezesa firmy Apogee Software, pojawiła się informacja o rychłym ujawnieniu pewnej ważnej informacji związanej z marką Duke Nukem. Dzisiaj dowiedzieliśmy o co tak naprawdę chodziło. Deweloper, zajmujący się aktualnie produkcją Duke Nukem Trilogy na konsole PSP i NDS, uruchomił serwis http://www.dukeisback.com/ - szuka na nim drugiego Duke'a.

Pierwszy Duke Nukem w wersji na DS i PSP już we wrześniu tego roku

Hed, 26 marca 2009, 09:33

Firma Apogee już jakiś czas temu zapowiedziała gry o przygodach niesławnego Duke’a, przeznaczone tylko i wyłącznie dla posiadaczy platform DS i PSP. Twórcy podeszli bardzo poważnie do kwestii zagospodarowania rynku konsol przenośnych, gdyż ogłosili aż trzy kolejne części. Dziś wiemy, że pierwsza z nich, Duke Nukem Critical Mass, pojawi się w sklepach we wrześniu tego roku.

Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Szczegóły na temat Duke Nukem Trilogy

Filip „fsm” Grabski, 17 lipca 2008, 12:44

W poniedziałek Apogee Software obudziło się z letargu i ujawniło, że prócz Duke Nukem Forever, świat może oczekiwać kolejnej gry o przygodach „Atomowego Księcia”. Projekt ten nosi nazwę Duke Nukem Trilogy i jest skierowany do posiadaczy konsol przenośnych – PlayStation Portable oraz Nintendo DS.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

3D Realms udostępnia jedną ze swoich starych strzelanin za darmo

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 10:08

Firma 3D Realms postanowiła przybliżyć nowym graczom jeden ze swoich produktów z zamierzchłej przeszłości. Wydana w 1996 roku (jeszcze pod szyldem Apogee Software) gra Stargunner dorobiła się statusu freeware, a to oznacza, że można ją kopiować do woli, zupełnie za darmo.