Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Full Circle: wyprodukowane gry

Skate 4

Skate 4 (PS5)

Skate 4

Skate 4 (XSX)

Gry w produkcji i planach

Skate 4 XSX, PS5brak danych

Wydawcy gier Full Circle

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Full Circle:


Electronic Arts Inc.

Wiadomości dotyczące Full Circle


„Nie wierzę w kontrolowanie zespołów odpowiedzialnych za gry” - szefowa studiów EA

Aquma, 25 lutego 2021, 11:53

Laura Miele, która obecnie przewodzi studiom deweloperskim posiadanym przez firmę Electronic Arts, opowiedziała w niedawnym wywiadzie o swoim podejściu do zespołów i ich swobodzie w kształtowaniu kolejnych projektów. Posłużyła się przykładami Apex Legends i Skate 4.

Skate 4 powstaje w nowym studiu Electronic Arts

Qskan, 27 stycznia 2021, 18:45

Nowo powstałe studio Full Circle ma zająć się produkcją kolejnej odsłony serii Skate. To pierwsza znacząca informacja o tym projekcie od czasu ogłoszenia go podczas konferencji EA Play Live w zeszłym roku.

Skate 4 zapowiedziane, EA posłuchało fanów

Adrian Werner, 19 czerwca 2020, 08:58

Podczas pokazu EA Play Live firma Electronic Arts ogłosiła, że rozpoczęto prace nad nową odsłoną serii deskorolkowych symulatorów Skate.

EA porzuciło markę Skate [Aktualizacja]

aadamus, 8 listopada 2019, 16:38

Marka Skate została porzucona przez Electronic Arts. Według danych pochodzących z Urzędu Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych prawa amerykańskiego giganta do znaku towarowego wygasły.

Fani pokazują EA, że chcą kontynuacji Skate. 6 lat spamu na Instagramie

Aquma, 31 lipca 2019, 14:02

Fani serii Skate od sześciu lat spamują konto firmy Electronic Arts na Instagramie prośbami o stworzenie czwartej części cyklu Skate. Posty tego typu pojawiają się niemal pod każdym wpisem, niezależnie od tematu.

Skate 4 ukaże się w tym roku?

Góral, 8 maja 2018, 19:26

W jednym z internetowych sklepów pojawiła się gra Skate 4 od firmy Electronic Arts. Produkcja ponoć ma się ukazać w tym roku.

Wieści ze świata (Skate 4, CoD: Infinite Warfare, Ghost Recon: Wildlands, Skyrim SE, Total War: Warhammer) 1/2/2017

Draug, 1 lutego 2017, 14:37

Dziś piszemy o ucięciu przez EA spekulacji na temat Skate 4, premierze dodatku Sabotage do Call of Duty: Infinite Warfare na PS4, filmie dokumentalnym na bazie Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, wersji beta patcha 1.4 do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oraz o trwających ciągle pracach nad nowym Mod Managerem do gry Total War: Warhammer. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Battlefield 1, Tony Hawk's / Skate, Konami, Yooka-Laylee, Psychonauts in the Rhombus of Ruin) 31/1/2017

Draug, 31 stycznia 2017, 17:25

Dziś piszemy o nadchodzącym publicznym serwerze testowym (CTE) Battlefielda 1, możliwych nowych odsłonach serii Tony Hawk’s i Skate, wynikach finansowych Konami za II, III i IV kwartał 2016 roku, prawdopodobnym wydaniu na PS4 czterech klasycznych gier z PS2 z katalogu THQ Nordic, złotym statusie gry Yooka-Laylee oraz dacie premiery Psychonauts in the Rhombus of Ruin. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.