Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2022, 20:05

Twórcy Skate 4 nie wstydzą się bugów; pokazują wersję „pre-pre-pre-alpha”

Firma Electronic Arts i studio Full Circle opublikowały krótki gameplay z czwartego skate. Pochodzi on z bardzo wczesnej wersji gry, opisanej jako „pre-pre-pre-alpha”. Ogłoszono również zapisy do zamkniętych testów.

Electronic Arts posłuchało fanów i zdecydowało, że czwarte skate. powstanie. Jego produkcję powierzono założonemu na przełomie 2020 i 2021 roku studiu Full Circle, a co za tym idzie, trwa ona od dopiero kilkunastu miesięcy. Przed kwartałem pisaliśmy, że rozpoczęły się wewnętrzne testy gry, mając nadzieję, że wkrótce zobaczymy ją „na żywo”. Tak też się stało – dziś ten oto krótki gameplay pojawił się na poświęconych deskorolkowej serii kontach w serwisach Twitter i YouTube.

Jeśli nie robi on na Was zbyt dużego wrażenia, to weźcie poprawkę na to, iż są to fragmenty rozgrywki z wersji „pre-pre-pre-alpha” skate. – tak przynajmniej określił ją deweloper. I choć nie sposób nie zauważyć błędów oraz tego, że modele postaci i elementy środowiska wymagają dalszej pracy, a do premiery wiele może się zmienić, to sama jazda na deskorolce wydaje się całkiem solidnie zaprojektowana.

Ci z Was, którym skate. wpadło w oko już teraz, mogą zapisać się do zamkniętych testów pecetowej wersji gry (bo tak, po raz pierwszy w historii serii powstanie takowa) – zrobicie to na tej stronie. Miejcie jednak na uwadze, że kolejki są spore i nie wszyscy chętni od razu sprawdzą produkcję. Deweloper ma jednak zamiar stopniowo zapraszać do testów coraz więcej graczy – również z pozostałych platform, na które zmierza nowe skate., czyli PS5 i XSX/S. Data premiery pozostaje nieznana.

E3 2021