Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Groove Games

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące Groove Games


Twórcy Dark Sector pracują nad The Darkness 2?
Twórcy Dark Sector pracują nad The Darkness 2?

Adrian Werner, 27 lipca 2010, 09:15

Miłośnicy opartej na komiksowej serii gry The Darkness nie mieli dotychczas łatwego życia. Wieści o ewentualnej kontynuacji co pewien czas wypływały na światło dzienne, ale potem na tym froncie szybko zapadała cisza. Nadzieje fanów były, co rusz rozbudzane, a potem studzone. Tym razem może jednak być inaczej, gdyż najnowsze doniesienia wskazują na to, że prace nad drugą częścią trwają w najlepsze.

Zostań managerem Playboya
Zostań managerem Playboya

ziooleck, 7 maja 2009, 10:30

Hugh Hefner od dawna próbuje zdobyć serca graczy. Kilka lat temu w czytniki naszych sprzętów uderzył Playboy: The Mansion. Tym razem inwazja króliczych ogonków przybrała zgoła inną formę. Angielska firma Jolt Online zapowiedziała MMO o wiele mówiącym tytule Playboy Manager.

Zarabiaj pieniądze poprzez granie w tytuły Groove Games!
Zarabiaj pieniądze poprzez granie w tytuły Groove Games!

Vercetti, 1 czerwca 2007, 16:55

Kanadyjski koncern Groove Games wprowadził w życie nową inicjatywę o nazwie SkillGround. Jest to nic innego, jak serwis udostępniający za darmo tytuły, które dają nam możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy. Pomysł adresowany do posiadaczy komputerów osobistych ma za zadanie rozpropagować internetowe rozgrywki zarówno w gronie hardcore’owych graczy, jak też wśród osób, określanych jako casual

WarPath zmierza do Europy
WarPath zmierza do Europy

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2006, 10:41

Holenderska firma Lighthouse Interactive poinformowała wczoraj, że nabyła prawa do publikacji gry WarPath w Europie. Wyprodukowany przez studio Digital Extremes produkt zadebiutuje na Starym Kontynencie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

WarPath w amerykańskich sklepach
WarPath w amerykańskich sklepach

Krooliq, 19 lipca 2006, 10:04

Firma Groove Games poinformowała, że wczoraj do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych trafił FPS o nazwie WarPath. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsolę Xbox.

WarPath – status „gold”
WarPath – status „gold”

Vercetti, 29 czerwca 2006, 17:37

Jak podaje koncern Groove Games, nowe dziecko ekipy Digital Extremes, pierwszoosobowy shooter WarPath uzyskał właśnie złoty status, co oznacza, że prace nad tym tytułem dobiegły końca. Płyta-matka z grą pojechała już do tłoczni, co zaowocuje pojawieniem się pudełek z FPS-em na półkach sklepów w dniu 18 lipca.

Zapowiedziano World War II Combat: Iwo Jima
Zapowiedziano World War II Combat: Iwo Jima

Elrond, 22 czerwca 2006, 14:15

Przedstawiciele firmy Groove Games zapowiedzieli kolejną niskobudżetową produkcję spod znaku World War II Combat. Podobnie jak poprzednia część, Road to Berlin, tak i najnowsza odsłona cyklu, Iwo Jima, powstaje w studiach Direct Action Games. World War II Combat: Iwo Jima dostępna będzie w wersji na Xbox oraz komputery klasy PC.

WarPath zadebiutuje dopiero w lipcu
WarPath zadebiutuje dopiero w lipcu

Krystian Smoszna, 31 maja 2006, 08:30

WarPath - nowa, pierwszoosobowa strzelanina przygotowywana przez studio Digital Extremes, zalicza małe opóźnienie. Program, który pierwotnie miał zadebiutować na rynku w czerwcu bieżącego roku, ostatecznie ukaże się 18 lipca.

Zapowiedziano WarPath - dynamiczny FPS osadzony w sceneriach SF
Zapowiedziano WarPath - dynamiczny FPS osadzony w sceneriach SF

Elrond, 15 lutego 2006, 13:21

Przedstawiciele firmy wydawniczej Groove Games, m.in. Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green czy World War II Combat: Road to Berlin, zapowiedzieli kolejną pozycję, która uzupełni jej portfolio. Będzie to WarPath, dynamiczny shooter pierwszoosobowy, z akcją osadzoną w sceneriach SF, tworzony przez Digital Extremes. Docelowe platformy gry to Xbox oraz PC a premierę przewidziano na wiosnę.

Znamy datę wydania Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green

Elrond, 25 września 2005, 13:15

Przedstawiciele firmy Groove Games podali do wiadomości datę wydania swojego najnowszego produktu, Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green. Ziemia żywych trupów ukaże się na półkach sklepowych już 17 października, tak więc zacznijcie trenować odporność na dużą dawkę grozy.

Zmiany w studiu Cyberlore

Henkel, 12 września 2005, 12:31

O firmie głośno było ostatnimi czasy z powodu zaangażowania jej do wyprodukowania pierwszej gry firmowanej przez wydawcę słynnego magazynu dla mężczyzn – Playboy: The Mansion. Teraz wieści są o wiele mniej wesołe – w studiu Cyberlore zarządzono sporą redukcję etatów i zmieniono rynek docelowy.

Army Ranger: Mogadishu w produkcji
Army Ranger: Mogadishu w produkcji

ComCo, 31 maja 2005, 08:17

Na 14 dzień czerwca zaplanowano zachodnią premierę najnowszej produkcji studia developerskiego Jarhead Games (twórcy chociażby CTU: Marine Sharpshooter), zatytułowanej Army Ranger: Mogadishu. Całość będzie grą akcji z elementami taktyki, natomiast graczom przypadnie w tym tytule rola dowódcy świetnie wyszkolonego oddziału do zadań specjalnych armii Stanów Zjednoczonych, tj. US Army Rangers.

Jeszcze więcej golizny rodem z Playboya

Elrond, 19 maja 2005, 11:48

Firma Ubisoft poinformowała, iż Playboy: The Mansion doczeka się rozszerzenia nazwanego Party Pack. Dzięki niemu gracze będą mogli m.in. urządzać przyjęcia podobne do tych, na które w rzeczywistości uczęszczali Bill Mahr czy bracia Baldwinowie. "Wydanie pierwszej gry opartej na licencji Playboya spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, w związku z czym dostarczymy graczom jeszcze więcej zabawy."

Pariah 2? Jednak nie...

Krystian Smoszna, 11 maja 2005, 08:05

Przed kilkoma dniami wspominaliśmy o tym, że studio Digital Extremes pracuje nad drugą odsłoną swojego najnowszego hitu, o nazwie Pariah. Dziś dementujemy te pogłoski.

Sequel Pariah w produkcji

eLKaeR, 5 maja 2005, 07:55

Ledwie wczoraj powiadomiliśmy Szanownych Czytelników o komercyjnej premierze Pariah, czyli nowej futurystycznej gry FPS ojców Unreal Tournament 2004, a dziś dysponujemy kolejną świeżą porcją interesujących doniesień z obozu Digital Extremes. Informacje owe są o tyle ciekawe, że dotyczą kontynuacji wydanego właśnie produktu.