Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXBOX
Okładka World War II Combat: Road to Berlin (PC)
OkładkaWorld War II Combat: Road to Berlin (PC)

Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy

World War II Combat: Road to Berlin

World War II Combat: Road to Berlin to gra z gatunku action/FPS, której akcja przenosi nas w ostatnie miesiące trwania II wojny światowej. Wcielamy się w postać młodego oficera OSS (obecne CIA) Stephena Moore’a.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy Premiera

16lut2006

XBOX

3kwi2006

PC

Gry podobne do Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy

Battlefield 1942

II Wojna Światowa: Rajd na Berlin

Ardennes Offensive

World War II Combat: Road to Berlin to gra z gatunku action/FPS, której akcja przenosi nas w ostatnie miesiące trwania II wojny światowej. Wcielamy się w postać młodego oficera OSS (obecne CIA), Stephena Moore’a. Sytuacja na froncie wygląda następująco. Armia Stalina zbliża się do stolicy Niemiec, co zapowiada rychłe zwycięstwo aliantów. Nasz bohater odkrywa jednak prawdziwy cel ataku wojsk rosyjskich na hitlerowską twierdzę. Stalin chce zdobyć wyniki badań nuklearnych, jakie przeprowadzono w niemieckim instytucie Kaisera Wilhelma. Co więcej, rozpoczęto tam już budowę eksperymentalnych egzemplarzy tajemniczych rakiet. Zadanie gracza polega na dotarciu do tajnych lokacji na terenie Niemiec, zanim zrobią to Rosjanie.

Łącznie do przejścia przygotowano kampanię single player składającą się z dziesięciu misji. W każdej z nich na drodze do sukcesu stają nam wrogo nastawieni żołnierze hitlerowskiej lub stalinowskiej armii. Unieszkodliwiamy ich dziewięcioma rodzajami oręża, takimi jak m.in.: karabin Thompson, granat Mk2 Pineapple, słynny Panzerfaust, czy nóż Ka-Bar, zaprojektowany specjalnie na potrzeby amerykańskich sił militarnych podczas II wojny światowej. Wszystkie zaimportowane do gry modele uzbrojenia, są dokładnymi kopiami historycznych oryginałów.

Program World War II Combat: Road to Berlin stworzony został przy uzyciu engine'u Unreal. Gra umożliwia też rozgrywkę wieloosobową przez Internet do 4 graczy na raz. Multiplayer udostępnia 10 specjalnie zaprojektowanych do tego trybu map oraz takie rodzaje rozgrywki jak: Team Deathmatch, King of the Hill, Capture the Flag, VIP Escort, oraz Last Man Standing. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do gry dołączyć botów (sterowani przez komputer przeciwnicy). Mogą one służyć do treningu przed rozgrywkami właściwymi z innymi graczami, lub jako urozmaicenie (dodatkowi przeciwnicy) w grze z przyjaciółmi.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 394 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,5 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy cena w dniu premiery: 9,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Rajd na Berlin: Tajna Broń III Rzeszy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 32 MB akcelerator 3D
  • Windows 98/ME/2000/XP
Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Pentium 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 32 MB akcelerator 3D
  • Windows 98/ME/2000/XP
PC
XBOX